Які товари найчастіше можуть купити закарпатці за знижкою

Найчастіше за знижками продають засоби жіночої гігієни та зубні щітки – 75% і 64% відповідно.

За меншою ціною пропонують купити підгузники, бритви, засоби для прання, шампуні і зубні пасти. Такі дані дослідження Nielsen Promo Pressure, пише rau.ua.

Автор: rau.ua
Зі знижками часто можна купити каву, вафлі, чай, пиво і шоколад.
Зі знижками часто можна купити каву, вафлі, чай, пиво і шоколад.

Також зі знижками часто можна купити каву, вафлі, чай, пиво і шоколад.

У першому півріччі 2018 року покупки по акціям у середньому склали 27% продажів продовольчих категорій. В аналогічний період минулого року показник був на 2% менше.

Непродовольчі товари зі знижками у першому півріччі поточного року купували частіше – 54% продажів.

“Виробники і рітейлери реагують та розширюють асортимент товарів зі знижками. Однак деякі великі гравці ринку чинять упертий опір і не грають в знижки. Вони використовують розумну промо-стратегію. У результаті чого успішно просувають свій бренд або товар”, – каже Олег Свиридов, керівник підрозділу спеціальної аналітики Nielsen в Україні.

Нагадаємо, що за даними газети «Закарпатські оголошення» на Закарпатті найчастіше продають нерухомість. Зараз будується багато багатоквартирних та приватних будинків. Є чимало нового житла. Разом з тим, великий відсоток закарпатців виїжджає жити за кордон. Тоді люди продають не лише оселі, але й меблі, побутові прилади, навіть книги та домашніх улюбленців. На другому місці транспортні засоби: автомобілі, мотоцикли, скутери, велосипеди. Найчастіше продають вживані машини та запчастини. Замикають трійку лідерів різні послуги, зокрема, робота та навчання.

zakarpatpost.net