Ціни у В’єтнамі приблизно такі ж як і в Україні. Є майже всі продукти, що і вдома. Українець про життя в Азії

[Total: 0    Average: 0/5]

Щоб переїхати у В’єтнам на перший час знадобиться близько $1,2 тис. або краще $1,5 тис.

Про це Gazeta.ua розповідає Андрій Таїцький, який мешкає у Вєтнамі два роки. Працює учителем англійської мови.

“В’єтнам – не ідеальна країна. Але зараз тут сприятливі умови для іноземців і плюси з легкістю перекривають мінуси. Після приїзду у В’єтнам рамки суттєво розширились. Я зрозумів, що усе на світі можливо, якщо бути наполегливим і докладати зусиль. А отже воно було того варте”, – каже Андрій Таїцький.

За його словами, переліт коштує близько $350 – $400. Летіти потрібно біля 12 годин з пересадкою в Бангкоку.

“Віза у В’єтнам коштує 25 доларів. Плюс 15 доларів за запрошення для в’їзду в країну. Тобто всього 40 доларів. Зняти житло — всередньому 200 доларів. Але зазвичай просять платити за 2 місяці і залишити депозит. В сумі виходить 600 доларів. Повсякденні витрати для усіх різні. Але ціни у В’єтнамі приблизно такі ж як і в Україні. Є майже всі продукти, що і вдома”, – каже хлопець.

Він показав краєвиди в’єтнамської столиці – Ханой.

Краєвиди міста Ханой

Фото: з архіву Андрія Таїцького

Ставка вихователя у Польщі – 25 годин на тиждень. За це одержують від 1,8 тис до 3 тис. злотих (10 тис. до 18 тис. грн – ГПУ) на місяць. Про це Gazeta.ua розповідає Тетяна Броніковська з міста Чортків Тернопільщини. Шість років мешкає у поольському селі Сарнув поблизу міста Катовіце. Працює вихователем у державному дитячому садку.

zakarpatpost.net

Comments are closed.