Погода у Закарпатті на сьогодні, 3 вересня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті очікуються тепла погода, але місцями буде хмарно.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +18, удень – +31 градус.

Перша половина дня буде ясною, а після обіду з’являться хмари. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +16, удень – +27 градусів. У Хусті протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці йтиме дощ. Удень та ввечері опадів не очікується.

У Воловці – +13 уночі і  +24 градусів удень. До самого вечора у Воловці буде триматися похмура погода, лише під кінець дня небо очиститься від хмар. Вранці очікується дощ, який до полудня повинен закінчитися. Вся решта дня пройде без опадів.

У Сваляві – +15 уночі і  +25 градусів удень. У Сваляві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +17, денна – +27 градусів. У Тячеві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Нічний дощ вранці послабшає, а до середини дня повинен зовсім скінчитися.

У Перечині – нічна температура становитиме +18, денна – +27.

Хмарна погода протримається у Перечині увесь день. Удень і ввечері буде йти дрібний дощ.

У Великому Березному – вночі +15, удень – +26 градусів. З ранку до самого вечора у Великому Березному небо буде вкрите хмарами. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора.

У Берегові та Виноградові – вночі – +18, удень – +27. З ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +13, вдень – +24 градуси. Вранці у Міжгір’ї небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Усю другу половину дня йтиме дощ із грозою.

У Рахові буде уночі +10, вдень температура підніметься до +22 градусів.

Незважаючи на ясний ранок, вдень та ввечері у Рахові погода буде похмурою. Уночі, можливо, пройде дощ із грозою. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів.
3 вересня вшановується пам’ять апостола Фадея. У минулі часи представники цього імені вважались щасливими людьми: “Хто Фадей – той своїм щастям володіє”. Наші пращури підмітили: якщо цього дня погода ясна – такою вона буде ще чотири тижні. На Фадея можна висаджувати цибулини нарцисів.

Народні прикмети на 3 вересня

  1. Якщо в цей день стоїть гарна погода, то, згідно з прикметами, протягом наступних 4-х тижнів буде теж тепло і сонячно, без дощів
  2. Багато жолудів вродило 3 вересня – на Різдво буде багато снігу
  3. Миші роблять гнізда на копицях – за прикметами, осінь буде дощовою і довгої
  4. Люди, які народилися 3 вересня, можуть бути хорошими цілителями. В якості оберега їм варто носити талісмани з КАРНЕОЛ і халцедоном.

zakarpatpost.net