АНОНС. Путінський чемодан та провокації на Закарпатті

[Total: 0    Average: 0/5]

Закарпатка розповіла, як прем’єр Угорщини йде на поводі в російського колеги та чим будівництво атомної станції може загрожувати Закарпаттю, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Одіозний угорський політик Віктор Орбан має чимало як прихильників, так і тих, хто жорстко засуджує його дії. Передусім людям не подобається його дружба з Путіним. Але чи тільки українців дратує це панібратство? Виявляється, ні.

Колишня закарпатка, яка проживає у Будапешті вже більше 15 років, Марія Кіш розповіла газеті «Неділя Закарпатські новини» про те, як сприймають прем’єра самі угорці, що в його діях у них викликає захват, а що дратує найбільше.

За словами екс-ужгородки проблемами Закарпаття наші сусіди, які не мають відношення до влади, не надто переймаються. До приєднання нашого краю до Великої Угорщини, як про це неодноразово говорилося в нас, там ставляться негативно, мовляв, країна зараз переживає дуже важкі часи, для чого нам піднімати на ноги ще бідніших за себе.

Невже побоювання справді марні? Не дуже. Бо так думають лише ті, хто не є творцем політики, а які наміри в самого Орбана – населення не знає.

Більше того, в Угорщині дуже жорстка цензура, майже як у Росії. ЗМІ там є як державні, так і приватні, як цього вимагають європейські закони, однак інформація фільтрується і чисту правду дізнатися важко.

«Ті, хто переїхали сюди з України і читають українські сайти, більше розбираються в ситуації. У нас є альтернатива, що читати. Інші ж змушені задовольнятися тим, що показують у телевізорі, або пишуть місцеві журналісти. А газети тут можуть собі дозволити мати навіть великі підприємства», – каже жінка.

За що угорці люблять Орбана? А за що ненавидять? Що за оборудку він провернув із Путіним?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 7 вересня.

zakarpatpost.net

Comments are closed.