У якому віці найкраще отримати перший сексуальний досвід. Думка закарпатського сексолога

[Total: 0    Average: 0/5]

Про це у прес-центрі газети «Неділя Закарпатські новини» розповіла викладач йоги та жіночих практик, сексолог Альона ГОНДОРЧИН.

Законодавство каже, що у 18. Сексологи кажуть, що у 12-13 років, коли починається статеве дозрівання хлопчиків і дівчат, діти готові до близькості. Але тільки фізично. Психологічно ми дорослішаємо пізніше. Тому в цьому питанні усе глибоко  індивідуально. Буває, що в дівчинки з 10 років місячні і в 12 років вона має дорослу конституцію. Тож напевно в неї статевий потяг виникне досить швидко. Тому однозначної відповіді на це питання не може бути. Відіграють свою роль і обставини, і психологічна зрілість, і інші чинники. До того ж, в Україні одні звичаї, на Сході -інші, а на Заході – ще інакші. Важливо, аби не було примусу й аби дитина, коли хтось хизується в класі, що вже спробував секс, не намагалася повторити чийсь досвід, або не відчувала себе меншовартісною. Дівчина має знати, що статевий досвід вона отримає тоді, коли це буде потрібно саме їй і не повинна когось копіювати. Це ж стосується і хлопчиків.

А як щодо обмежень у сексі. Кажуть, що це дозволяє краще реалізуватись у творчому плані. Людина думає про справу, а не про секс. А що скажете ви?

Жінки з чоловіками різні. Якщо мужчина не вміє оргазмувати без того, щоб відбулася еяколяція, тоді він втрачає життєві сили.  У нас для більшості чоловіків оргазм і еяколяція – це одне і те ж. На Сході навчаються цьому за допомогою вчителя із самого дитинства, точніше – із того часу, коли в хлопчиків починається статеве дозрівання. Без учителя, просто десь почитавши, що можна десь там натиснути, це робити ні в якому разі не можна, бо можна собі фізично нашкодити. Це – серйозне навчання. Але якщо є така мета, її можна осягнути.

Отже, якщо утримуватися – свідомий вибір чоловіка і йому це потрібно, скажімо, такий у нього духовний шлях, або він спортсмен, то це його право. Але якщо людина просто начиталася езотеричної літератури і починає ламати свою природу, то це погано. Йому насправді хочеться, та він думає, що може обхитрити природу. Потім це може мати серйозні наслідки.

Що ж стосується жінок, то вони не втрачають енергію під час сексу, а навпаки – її примножують. Тому відсутність сексу жінкам не йде на користь.

zakarpatpost.net

Comments are closed.