Погода у Закарпатті на сьогодні, 9 вересня. Народні передбачення, повір’я

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті трохи похолодає, місцями пройдуть дощі.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +13, удень – +24 градуси.

Погода порадує нас безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +12, удень – +21 градус. Зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня, й небо вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Без опадів.

У Воловці – +8 уночі і  +17 градусів удень. Хмарна погода протримається у Воловці увесь день. Без опадів.

У Сваляві – +9 уночі і  +19 градусів удень. Ясна погода буде триматися у Сваляві впевнено, хоча вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +11, денна – +21 градус. Не звернувши на ніч свою увагу, хмари вже з ранку виправлять цей недолік, і похмура погода триматиметься у Тячеві до самого вечора. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +12, денна – +23.

Перша половина дня у Перечині буде ясною, а після обіду з’являться хмари. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +11, удень – +21 градус. У Великому Березному протягом усього дня погода буде похмурою. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +14, удень – +23. Хмари, які з’являться вдень, протримаються недовго – ввечері очікується ясна погода. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +10, вдень – +17 градусів. Весь день у Міжгір’ї буде хмарним. Без опадів.

У Рахові буде уночі +8, вдень температура підніметься до +14 градусів. У Рахові протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

 9 вересня вшановується пам’ять преподобного Пимена Великого. Цього дня наші пращури погоду осені і зими визначали за горобиною: якщо вона добре вродила – до дощової осені, морозної зими. Як відомо, горобина є цінною харчовою і лікарською рослиною, тому з давніх часів її активно використовували для лікування простудних захворювань.

Народні прикмети на 9 вересня

  • В цей день розпочинали ранній посів озимих.
  • Прийшов Варфоломій – жито на зиму сій.
  • Суша на Варфоломія – гострої зими є надія.

zakarpatpost.net

Comments are closed.