Закарпатським паломникам: ікона зцілює від безпліддя та алкозалежності

[Total: 0    Average: 0/5]

Чудотворна ікона Матері Божої «Надія Безнадійним» вже давно відома далеко за межами Чернівців.

Вона перебуває у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, пише популярна на Закарпатті газета «ПОРАДИ».

У липні ікона отримала ще й особливий статус: Папа Римський надав їй повний відпуст. Тобто з цього часу всі, хто молиться перед образом, отримуватимуть прощення гріхів. Відпуст надаватиметься всім людям, які каються у гріхах, прийдуть до сповіді, приймуть святе Причастя та відвідають як паломники чудотворну Ікону Чернівецьку.

Ікона «Надія Безнадійним» прославилася завдяки тому, що допомагає жінкам, які не можуть народити дітей. Вона ощасливила не одне подружжя народженням довгоочікуваної дитини.

«У нас десять років не було дітей, але коли почала молитися до Пречистої Богородиці, то через деяких час завагітніла», – розповіла Надія Іваніцька з Івано-Франківської області.

«Молилась вдома до Чудотворної ікони, коли не могла знайти роботу. Молилась і не вірила, що станеться диво, і воно сталося,– розповідає Оксана Павлик із Прикарпаття. – Наступного дня до мене зателефонував роботодавець і сказав, що є робота».

«Лікарі сказали, що не зможу мати дітей. Чоловік дуже хотів сина. Я плакала від розпачу, спостерігала за іншими дітьми. Свекруха принесла із церкви тоненьку книжечку і просила молитися. Матір Божа через місяць подарувала мені сина Назара», – зізнається Надія із Львівщини.

Всіма цими свідченнями паломники діляться на сайті собору Успіння.

zakarpatpost.net

Comments are closed.