В Ужгороді покажуть тринадцяту жінку Хемінгуея

22 вересня в Ужгороді стартує вражаючий фестиваль – «Монологи над Ужем».

Протягом 5 днів в обласному центрі Закарпаття покажуть свої вистави 7 театрів.

Окремою темою цьогорічних “Монологів на Ужем” можна було б виділити: “Жінки про жінок”, бо маємо не одну чудову акторку та її історію про видатну жінку.

Отже наступний наш анонс: запрошуємо вас 25 вересня о 19 годині в театр “Бавка” на виставу Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької (м. Львів, Україна) “Тринадцята жінка” у виконанні народної артистки України Наталії Лань. Автор – Теодозія Зарівна. Режисер-постановник – народна артистка України Алла Бабенко.

Зворушлива історія епістолярного роману двох знаменитостей – кіноакторки та письменника Ернеста Хемінгуея, який називав свої стосунки з Марлен Дітріх «несинхронізованою пристрастю», бо в нього прокидалися почуття, коли вона була заміжня, і навпаки. Реально вони зустрічалися разів із десять, не більше. А листування з одкровеннями тривало майже тридцять років! У листах було стільки пристрасті, що навряд чи можна назвати ці відносини просто дружбою… Марлен – Наталія Лань у фіналі п’єси дякує Богу за все, що було, а головне – за дар кохання…

Нагадуємо, що 25 вересня о 19 годині в театрі «Бавка» ви зможете побачити виставу Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької “Тринадцята жінка” у виконанні народної артистки України Наталії Лань.

Квитки в касах драмтеатру, лялькового театру, театральній касі ТЦ «Дастор».

Довідки за телефоном: (066)292-22-65

zakarpatpost.net