Погода у Закарпатті на сьогодні, 18вересня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде досить тепла, але місцями похмура погода.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +10, удень – +25 градусів.

Безхмарній ночі та ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається до самого вечора. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +8, удень – +24 градуси.  Очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб ввечері знову очиститися. Без опадів.

У Воловці – +6 уночі і  +22 градуси удень. Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо у Воловці буде вкрите хмарами, незважаючи на ясну ніч. Без опадів.

У Сваляві – +8 уночі і  +23 градуси удень. Небо, ясне у Сваляві вночі та вранці, затягнеться хмарами у середині дня, та погода буде похмурою до самого вечора. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +10, денна – +25 градуси. Чисте небо вдень у Тячеві зникне за хмарами, але ввечері погода знову проясниться. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +10, денна – +25.

День буде похмурим, незважаючи на ясну ніч. З самого ранку у Перечині небо вкриється хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +8, удень – +24 градуси. Незважаючи на ясну ніч, ранок у Великому Березному очікується похмурим. Хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +9, удень – +26. Ясна погода буде триматися у Береговому впевнено, хоча вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +6, вдень – +22 градуси. У Міжгір’ї ясна погода очікується вранці та ввечері, а вдень небо можуть затягнути хмари, проте ненадовго. Без опадів.

У Рахові буде уночі +6, вдень температура підніметься до +19 градусів. Увесь день у Рахові триматиметься ясна погода, а ввечері на небі з’являться хмари. Без опадів.

18 вересня вшановується пам’ять преподобного Афанасія Брестського. Погоду цього дня наші пращури визначали за горобиною: якщо в лісі її багато – осінь буде дощовою, а мало – сухою. Якщо листя на горобині пожовкло рано, осінь та зима буде ранньою і холодною.

Народні прикмети на 18 вересня

  1. Ворожіння і пророкування в цей день неодмінно збуваються
  2. Листя пожовкло раніше покладеного терміну, прикмета того, що осінь буде ранньою, а зима – суворою
  3. Якщо людина народилася 18 вересня, то її талісманом є камінь амазонит
  4. Якщо 18 вересня листя горобини пожовкли, то зима настане рано і буде холодною
  5. Багато ягід на горобині – за прикметами, буде дощова осінь

zakarpatpost.net