АНОНС. Мешканець сусідньої області сім разів обкрадав каплицю на Закарпатті

Приїжджав нібито набрати мінеральної води до санаторію 

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Останнім часом крадіжки із церков почастішали. Злодіям байдуже, звідки красти. Беруть там, де є, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Нещодавно в центрі уваги грабіжника опинилася каплиця на території санаторію «Гірська Тиса» у селі Кваси Рахівського району.

До храму чоловік ходив регулярно, наче на роботу. Щоправда, зовсім не молитися. Там він знайшов стабільне і надійне джерело заробітку – забирав гроші з церковної скриньки.

Як пізніше з’ясували правоохоронці, промишляв у закарпатському селі 47-річний мешканець Івано-Франківщини не випадково.  Аби не потрапляти на гачок поліціянтів, об’єкт для заробітку він навмисне вибрав собі на території чужої області. На Рахівщині при цьому бував досить часто, адже кошти завжди швидко закінчувались, та й суми вдавалося прихопити звідти зовсім невеликі.

Отже, вперше до церкви з чорними намірами він навідався в середині вересня 2016 року. Через незачинені двері він спокійно зайшов до приміщення, зламав дві скриньки для пожертв, випорожнивши усе, що там було, а саме –  240 гривень.

Уже через місяць повернувся на місце злочину, аби знову забрати всі кошти, які залишили там вірники. Того разу так само безперешкодно проник до дерев’яної каплички і знайшов 350 гривень. Після цього без жодних докорів совісті повернувся додому, аби витратити гроші.

Що ж відбувалося далі? Скільки грошей накрав церковний злодій? Як його спіймали?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 27  вересня.

zakarpatpost.net