Чому Будапешт подвоїть допомогу угорцям Закарпаття

[Total: 0    Average: 0/5]

Уряд Угорщини вирішив подвоїти допомогу закарпатським угорцям наступного року – ідеться про кошти, які спрямовують на освіту, охорону здоров’я, медіа, соціальну та культурну сферу.

Про це заявив у п’ятницю у Будапешті представник угорського уряду Арпад Янош Потапі, повідомляє Origo.

За його словами, уряд Угорщини виділить на соціальний пакет для закарпатських угорців 3 мільярди форинтів (близько 300 мільйонів гривень) – удвічі більше, ніж планувалося.

Урядовець стверджує, що ці кошти допоможуть 23-24 тисячам людей, задіяних у перерахованих вище сферах. За його словами, обсяг щорічних субсидій для угорських вчителів Закарпаття таким чином зросте з 270 до 500 тисяч форинтів.

Потапі нагадав, що уряд Угорщини запропонував соціальний пакет допомоги для Закарпаття у 2015 році у зв’язку з “економічним та соціальним становищем України” та кризою на Сході 2014 року.

За його словами, у нинішній “напруженій дипломатичній ситуації та за нестабільності української економіки” стало необхідно збільшити підтримку, яка надавалась до тепер.

 zakarpatpost.net

Коментування вимкнено
 • 20.10.2018 | 14:55
  seva каже:

  Після сплати всіх податків, що предбачені українським законодавством, можете хоч мільярдами “допомагати”…

  • 24.10.2018 | 11:42
   юлій каже:

   яка різниця – московити “допомагають” бомбами, смертю, ракетами, бідою, а Угорщина – грошима, ліками, технікою….Чиновники…!!! Відремонтуйте дороги, забезпечте громадян України роботою, зробіть доступними послуги, кредити і т.д. і Угорщині тут буде складно проводити таку політику.