АНОНС. Коли на Закарпатті з’являться Будинки щастя

І стане менше лікарень, а учнів почнуть вчити радості та успіху

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Чому в нашому суспільстві з багатьма речами відбувається перекіс і багато хто навіть цього не усвідомлює?

Радянське минуле позначилося на житті навіть тих, хто не жив при совєтах, досить негативно. Тут далися взнаки виховання, настанови батьків, бабусь та дідусів, яких видресирували в радянських школах, наче собак, і ці зовсім недобрі традиції викоренити важко навіть зараз, коли ми так прагнемо євроінтегруватися, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Газета «Неділя Закарпатські новини» спробувала розібратися, що в нас не так.

Зайві шкільні дисципліни і обмеження на уроках не роблять із дітей успішних

Хто що б не говорив, а сучасна школа від радянської відрізняється не так уже багато чим. Досі в багатьох населених пунктах області на останній дзвінок навіть дівчата одягають радянську форму. Як би це абсурдно не звучало, але ці нещасні діти волею-неволею одною ногою опиняються в часах, у яких жили їхні батьки та вчителі у період їхньої молодості.

У них, розумієте, ностальгія… та це ж їхні проблеми і їхні почуття, для чого нав’язувати власні стандарти нинішнім учням?!

Але це ще півбіди. Методи виховання школярів теж на Закарпатті та і в Україні загалом  часто радянські. Вчитель може накричати, вдарити учня, образити, підняти на сміх перед однокласниками. Хіба це гуманно? За кордоном за таке звільняють одразу, а в нас – хіба що після журналістського розголосу. Та й дирекції навчальних закладів після скандалів часто не хочуть іти на контакт із пресою, приховують правду і ховаються від камер та фотоапаратів.

Але й самі програми викладання непристосовані до сучасних реалій.

Чому учнів не вчать заробляти гроші? Чому не проводять практичні, а не теоретичні бізнес-уроки?чому так образливо називають будинки перестарілих? Чому людей не вчать бути здоровими?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 26  жовтня.

zakarpatpost.net