АНОНС. Закарпатські твариновбивці біля школи потруїли собак

Нещасні помирали у страшних муках прямо на очах у дітей

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

«Собака, якого я неодноразово підгодовувала, помирав у мене на очах. Я вийшла на перерві в магазин купити йому сосиску, а він, як я сподівалася, мав чекати на мене на вулиці. Але нещасний йшов, хитаючись. У його очах був біль. Погляд – спрямований у нікуди, з мордочки йшла піна. Я розуміла: собака помирає. Я кричала від безпомічності, у мене трусилися руки. До кінця уроків думати не могла. Вдома зарилася в подушку і довго плакала. Тієї ночі я не заснула й на хвилину. На ранок розболілася голова. Наступного дня до школи не пішла. Як мама не заспокоювала мене, нічого не допомагало» , пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Саме так розповіла газеті «Неділя Закарпатські новини» про жахіття під стінами навчального закладу третьокласниця Марічка.

Із дівчинкою батькам довелося йти до психолога. Жодні слова домашніх не допомагали подолати пережитий стрес.

Цими днями у Хусті трапилася надзвичайна подія. У місті розкидали отруту безпритульним тваринам – і вони помирали прямо під стінами Хустської спеціалізованої школи №6. Діти стали очевидцями конвульсій і мук нещасних чотирилапих. Вони були в шоці від побаченого.

Як виявилося згодом, це – далеко не перший випадок, коли викинутих на вулицю тварин вбивали подібними жорстокими методами. Три тижні тому собак у Хусті так само потруїли. Більше того, у районі вулиці Жайворонкової таке твориться досить часто. Навіть, як розповіла одна з читачок, торік там трапився нечуваний інцидент – чоловік із вікна з мисливською рушницею вирішив постріляти тварин. І відбувалося все серед білого дня, коли на майданчику бавились діти. Тож горе-снайпер міг запросто влучити в дитину.

Утім повернемось до отруєння тварин під стінами навчальної установи.

Із власних джерел нам стало відомо, що до вбивства собак може бути причетний один із заступників начальника комунального відділу міської ради.

Зокрема, саме він погрожував людям у Хусті, які підгодовували тварин-безхатьків.

Що розповіли хустяни про вбивства невинних тварин? Хто насправді причетний до страшного злочину?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 2  листопада.

zakarpatpost.net