АНОНС. Володимир Калантаєвський стверджує, що зцілився від раку біля ікони «Зіновинська»

66-річний Володимир Калантаєвський переконаний, що зцілився біля святині – чудотворного образу Божої Матері «Зіновинська» у селі Шевченковому Літинського району на Вінниччині. Смертельну недугу – онкологію простати – чоловіку діагностували у лютому 2017 року. Рак підтвердили усі лабораторні та УЗД-дослідження. Коли родина почула діагноз, найперше звернулася по допомогу до Божої Матері, пише популярна на Закарпатті  газета «Поради ЗДОРОВ’Я».

Обкладинка газети «Поради ЗДОРОВ’Я».

– Ми поїхали у Вінницю в онкодиспансер, – розповідає 33kanal.com дружина Валентина. – У чоловіка взяли біопсію і встановили, що у шести точках є ракові клітини. Лікар радив пройти томографію тазостегнової частини, бо могли бути метастази. З лікування нам пропонували вже тільки променеву та хіміотерапію, бо операцію робити було пізно.

Родина рук не опустила, а вирішила їхати у село Шевченкове до чудотворного образу, перед яким часто молилася Валентина. Каже, що на іконі дуже багато прикрас, подарованих людьми за зцілення, і у неї сумнівів не було, що Божа Мати допоможе. У лютому, тоді була страшенна ожеледиця, до села дістатися було практично неможливо, тож звернулися до настоятеля цього храму о.Володимира, і він погодився відслужити молебень у нього вдома перед «Зіно-винською» іконою.

Володимир у церкву ходив тільки на великі свята і, як-то кажуть, має у душі Бога. Наступного дня чоловік поїхав на томографію, яка вже чомусь не показала метастазів. У це не повірив лікар-онколог і сказав, щоб пацієнт пройшов томографію всього організму в Києві. Знову перед обстеженням подружжя поїхало на молебень у Шевченкове. Батюшка попросив Володимира принести відро води з криниці, потім цю холодну воду лив хворому за комір та пазуху, решту родина забрала і чоловік пив її.

Що відбувалось далі і що розповідають про ікону інші.

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Поради ЗДОРОВ’Я».

Купуйте свіжий номер газети «Поради ЗДОРОВ’Я» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 2 листопада.

zakarpatpost.net