Коли запустять залізні лайнери з Ужгорода до Києва

Як повідомляв zakarpatpost.net, раніше відбулися дві контрольні поїздки на швидкісному поїзді з Ужгорода до Львова за участю спеціалістів, аби вивчити маршрут.

Тестова поїдка пройшла у серпні і завершилася вдало, однак під час рейсу виникло ряд питань, які потрібно вирішили.

«Поки що коли Інтерсіті запустять – невідомо, – каже начальник Ужгородського залізничного вокзалу Юрій Товт. – Була поїздка разом із фахівцями, які детально досліджували , як просувається поїзд в горах, як іде на підйоми, де можна більше розігнатися, де потрібно загальмувати.  Проїхалися два рази, але поки що ніякі дати не озвучено».

Утім сама Укрзалізниця зацікавлена в тому, аби до області, що межує з чотирма європейськими державами швидкісний потяг було запущено. Але поки що існує ряд труднощів.

Крім того, залізничники розрахували загальну тривалість шляху між Львовом і Ужгородом новим поїздом – 4 год. 30 хв.

Нагадаємо, що першим із пропозицією запустити Інтерсіті між Києвом та Закарпаттям через Львів виступив голова  Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Він заявив, що це буде вигідно і Києву, і Львову, і Ужгороду.

І коли пропозицією зацікавилися у столиці, аж через два місяці, депутати Закарпатської обласної ради схопилися за голови і видали її за власну, написавши звернення адресоване Міністерству інфраструктури, Укрзалізниці, а також народним депутатам України від Закарпатської області.

zakarpatpost.net

One thought on “Коли запустять залізні лайнери з Ужгорода до Києва

  • 11.11.2018 at 09:17
    Permalink

    Буде так як з аеропортом – ніяк.

Comments are closed.