У цьому році за незаконі вирубки відшкодовано майже 440 тис грн збитків. А скількох не покарано!

[Total: 0    Average: 0/5]

Упродовж поточного року органами прокуратури області постійно вживаються заходи представницького характеру у сфері захисту і раціонального використання лісових ресурсів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Так, за 10 місяців 2018 року до суду пред’явлено 15 позовних заяв на суму майже 1 млн грн про відшкодування збитків, спричинених незаконною вирубкою лісу, за результатами розгляду яких, судами задоволено загалом 12 позовних заяв на суму майже 680 тис грн.

З початку року, за позовами прокурорів Закарпатської області, вже відшкодовано до бюджету майже 440 тис грн збитків, заподіяних незаконною рубкою дерев. По інших триває судовий розгляд.

Крім того, станом на початок листопада 2018 р., за процесуального керівництва органів прокуратури Закарпатської області, органами поліції краю здійснюється досудове розслідування у 174 кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами порушень законодавства у лісовій сфері.

Наразі у цих провадженнях,  проводяться необхідні слідчі дії, в тому числі негласні, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене дослідження усіх обставин кримінального провадження і прийняття кінцевих рішень у розумні строки.

До суду, з початку року скеровано 19 обвинувальних актів стосовно 21 особи.

zakarpatpost.net

Comments are closed.