Політичні бігборди треба заборонити – нардеп

Політики з кишень українців витрачають гроші на зовнішню рекламу. Її треба заборонити. Про це сказав нардеп Олександр Черненко в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Юридично порушень немає (у рекламі. – Gazeta.ua). Немає офіційно кандидатів, немає жодної регламентації і політики можуть це робити, пише gazeta.ua.

Питання більше у політичній культурі. Партія має комунікувати з виборцями, але не через бігборди.

Коли говорили про державне фінансування партій з бюджету, йшлося про їхню розбудову, структуру, осередки. Щоб йшли у низи, до людей. Натомість гроші витрачаються на бігборди, а партії залишаються віртуальними. Не для того робили фінансування, щоб цю віртуальність ще більше роздувати”, – зауважив нардеп.

“На бігбордах себе рекламують розумних і красивих. Це не комунікація, а маніпуляція. Коли написано: зменшимо ціну на газ у 2 раза, давайте запитаємо як?

Агітація – це пропаганда своїх ідей. І не лише “Що я пропоную”, але і те “Як я це буду робити”. Тому треба повністю заборонити зовнішню рекламу. Поїдьте у європейські країни. Там є зовнішня реклама, але це невеличкі розтяжки, плакати, намети. Не так як у нас: йдеш дорогою і в тебе в очах рябить. Також треба регламентувати телевізійну рекламу. Сьогодні політик продається, як пральний порошок – красива картинка, гарна музичка, але самого політика не видно”, – сказав Черненко.

zakarpatpost.net