Огляд матчів третього туру Ужгородської футзальної ліги. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Минулого тижня у спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» пройшли ігри третього туру УФЛ.

СУПЕРЛІГА

«Ужнет» – «Юніпов» – 5:5

Голи: Кривка 8, Цимбал 13, Білан 14, Чедрик 22, Мирончук 40 – Боішко 2, 25, 34, Повхан 12, 30.

Протистояння цих колективів проходило у запеклій боротьбі й тримало в напрузі впритул до фінального свистка. Команди по черзі вели в рахунку, однак втримати необхідний результат жодній з них не вдалося. Гості були близькими до тріумфу, але втратили потенційну перемогу на завершальній хвилині гри.

«Олімпік» – «Кам’яниця» – 11:4

Голи: Бобаль 3, 10, Русин 6, 38, Варваринець 7, 26, Бако 20, Жофчак 21, Костик 25, 36, Рацин 39 – Диковець 19, Когутка 28, 36, Сегедій 35.

Господарі у цьомуматчіпродемонструваливисокийрівеньпідготовки й здобули переконливу перемогу. М’ячі у ворота гостей влітали на будь-який смак, а результативними ударами відзначилися майже всі гравці «Олімпіка». Граючи по рахунку, господарі пропустили чотири голи, однак особливого значення для кінцевого результату гри це не мало.

«Медея» – «УТЕІ» – 7:3

Голи: Слюсар 10, 34, Обдирко 12, Пуканич 17, Машталір, 19, 35, Микула 30 – Михайловський 27, 37, Рабел 37.

Доля цьогопротистояннябулавирішенаще в першомутаймі: «Медея» зуміла провести чотирирезультативні атаки і зберегласвої ворота неушкодженими. За такого перебігуподійшансів, абивідігратися, у гостей майже не було. Післяперепочинкукомандиобмінялисятрьомарезультативними атаками і завершили гру з рахунком 7:3.

«Вопак» – «Вікінг» – 4:10

Голи: Лукачина 12, 30, Чульба 18, Рущак 13 (а.г.), 23 – Русин 6, 24, Роботишин 10, Дудаш 16, 20, 36, 40, Мадяр 28, Пінковський 39.

«Вікінг» у цій грі налаштовувався винятково на перемогу, тож зі стартових хвилин тиснув на ворота суперника. У гостей в нападі виходило майже все, натомість господарі відчували проблеми із реалізацією моментів. Героєм зустрічі став Дудаш, який записав на свій рахунок покер.

ВИЩА ЛІГА

«Штурм» – «СМЕ» – 6:9

Голи: Стець 2, 33, Базьо 28, 40, Кукрі 37, 38 – Ю.Микульця 5, 26, Гряділь 14, 32, 40, Сугоняк 15, 25, 33, Слободін 40.

Уболівальникам, котрівідвідалицей матч, сумувати не довелося. Командиподарувалисвоїмприхильникамвеликукількістьяскравихголівтацікавихкомбінацій. І все ж сильнішимивиявилисяфутболісти «СМЕ», які оформили дебютну перемогу в сезоні.

«Беркут» – «Перечин» – 3:3

Голи: Мкртчан 14, 35, 37 – Головей 4, 33, Щербанич, 16.

Перечинцібільшістьігрового часу вели в рахунку, та втриматипереможний результат їм не вдалося. Наприкінцідвобоюгосподарізнайшлишпарини у захистісуперника і відквитали два м’ячі, завдякичомузвелицей матч до нічиєї.

«Епіцентр» – «Невицький замок» – 4:3

Голи: Рапа 1, 14, 27, 40 – Гартман 10, Волонтир 17, Лаба 28.

Гра проходила у рівнійборотьбі і спрогнозуватипереможцябуло складно. Все йшло до нічиєї, однак на завершальнійхвилиніпротистояння «Епіцентр» вирвав перемогу. Позитивному результату господаріповиннізавдячуватиРапі, якийцього дня провів у ворота суперникачотири голи.

«Худльово» – «Коритняни» – 2:3

Голи: В.Волошин 14, 24 – Ільницький 18, Ковтан 33, 35.

«Худльово» двічі вело в рахунку, але в результатіпоступилося. Коритнянці в ційгрівирізнялисянаполегливістю й жагоюдо перемоги. Необхідний результат гостям забезпечивКовтан, який у завершальнійфазігризуміввідзначитися дублем.

ПЕРША ЛІГА

«Фенікс» – «Інваспорт» – 6:4

Голи: Федчук 1, 30, Борисенко 16, 35, Немеш 25, Шатан 40 – Тарапунець 11, Дерев’янко 15, Штулер 36, 39.

У ційгрізустрічалисяаутсайдериПершоїліги, якимще не вдавалосявідчути смак перемоги у нинішньомусезоні. «Фенікс» першим вийшовуперед, однакзгодом пропустив два м’ячі у відповідь. Це не вдарило по амбіцяхгосподарів, якінацілювалисявинятково на перемогу. Удругій 20-хвилинці «Фенікс» показав хорошугру і здобувбажану перемогу.

«Тімвір» – «Сторожниця» – 9:1

Голи: Бакша 1, Колобов 2, Антошин 7, 39, 39, Демчишин 12 (а.г.), Пайдич 18, 30, Загорчак 20 – Кононенко 22.

Господарі, якідемонструють 100-відсотковий показник, прагнулитріумфувати і цього разу. «Тімвір» перегравсвогосуперника за всімапоказниками і провівдев’ятьрезультативних атак. На жаль, не вдалосязберегтисвої ворота «сухими» (на старті другого тайму «Сторожниця» спромоглася на гол престижу).

«Рятівник» – «Шипіт» – 6:5

Голи: Мартинич 10, Кузьма 13, 31, 32, Пустовіт 31, Товтин 37 – Мушка 11, Мишанич 23, 40, Василь Кривка 26, Перегуда 36.

Гостізумілинав’язатисуперникамсерйознуборотьбу, однакзачепитися за позитивний результат їм не вдалося. Хет-трикКузьми та результативніпострілиМартинича, Пустовіта і Товтина принесли «Рятівнику» бажану перемогу.

«Будівельник» – «Трактор» – 2:5

Голи: В.Місяйло 5, Росул 24 – Шкорка 2, Петухов 20, Булеца 22, 29, Сливка 33.

Якщо у першійполовині матчу на майданчикуточиласярівнаборотьба, то після перерви гра проходила за переваги «Трактора». Гості в потрібний момент додали і перетвориликількасвоїхгольовихмоментів у забитім’ячі. Завдякинаполегливості та індивідуальнимякостямокремихгравцівпереможцемізцьогопротистояннявийшов «Трактор».

ДРУГА ЛІГА

«Ужнет+» – «Верховина» – 2:3

Голи: Симчера 6, Балуєв 20 – Лютянський 19, 33, Ільків 36.

Господарі в ходізустрічідвічізаймалипозиціюлідера, але помилялися і пропускали гольові атаки у власні ворота. Все ж гостям удалосяпереломитиперебігподій на своюкористь і здобутивольовузвитягу.

«Лугош» – «Ядзакі» – 7:1

Голи: Зам’ятін 22, 30, 37, Бецькевич 24, 35, Кручиниця 34, 40 – Семків 13.

Перший тайм завершивсянесподіваноюперемогою «Ядзакі» (0:1), але в другій 20-хвилинці господарі показали зовсіміншийрівеньгри і вщентрозбилисуперника. «Лугош» провівсімрезультативних атак і здобувтретю перемогу в третьомуматчі.

«КС Ужгород» – «Імперія» – 3:4

Голи: Черевка 21, 29, 30 – Арбузов 8, 28, 40, Антал 18.

«Імперія» за підсумкамипершоїполовинигри вела в рахунку 0:2, однак у другому таймі пропустила три м’ячі у відповідь. «КС Ужгород» бувблизьким до нічиєї, але на завершальниххвилинах матчу втративконцентрацію і поступився.

«Зіна» – «Прімалекс» – 5:2

Голи: Купар 15, 36, Зуб 35, Вол.Качаєв 37, Вас Качаєв 39 – Король 13, Біцко 18.

У першій 20-хвилинці на майданчику точилася напружена боротьба, а на перерву команди пішли за рахунку 1:2. А от друга половина зустрічі проходила за переваги господарів. Як підсумок, 5:2 на момент фінального свистка.