В Укрзалізниці відхрестилися: кажуть, що в поїзді «Київ-Рaхів» пасажирка з верхньої полиці впала через свою необережність

В Укрзалізниці запевняють, що верхня полиця одного з вагонів потяга Київ-Рахів не падала та не могла травмувати пасажирку Надію Полякову з нижньої полиці.

Про це Громадському радіо заявив директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.

«Вагон перевірено, ніяких несправностей не виявлено. Полиця у справному стані, вагон у справному стані… Те, що пишуть про пошкодження, обрив полиці – не підтверджується. Більше того, після цього випадку цей вагон уже здійснив два рейси – ніяких проблем немає, там їздили пасажири, все в порядку», – сказав він.

Дочка пасажирки, яка постраждала в потязі Київ-Рахів 22 грудня, Світлана Полякова повідомляла про важкі трамви тазу в її мами. За її словами, вночі на жінку впала верхня полиця разом із іншою жінкою, яка на ній їхала. Жінка з верхньої полиці за допомогою не зверталася.

«Очевидно, так. Обрив полиці ми виключили, отже, лишається тільки варіант необережності. В чому точно була причина, я сказати не можу. Поїзд різко не гальмував, рухався нормально», – сказав він.

За його словами, постраждала пасажирка застрахована, отже, зможе отримати відшкодування витрат на лікування.

zakarpatpost.net