Як на Закарпатті на Різдво оголеними валяються у снігу та купаються у гарячих джерелах

На Закарпатті у цьому році Різдво сніжне і морозне. Давно такого не було в нашому краї, щоб на зимові свята було так холодно.

Утім морозам багато хто радіє.

Нині люди роздягнені ходять снігом, купаються, фотографуються без одягу і при цьому – щасливі.

Й усе це відбувається не десь за кордоном, а в нашій області. Свідком цього став журналіст газети «Неділя Закарпатські новини».

Берегівські термальні джерела у ці дні збирають дуже багато відвідувачів.

Там купаються в основному туристи, адже більшості корінних мешканців нашого краю про такі дари природи навіть не відомо. І на Різдво про гарячі басейни мало хто з наших земляків взагалі згадує, більшість – активно колядують.

А вода з гарячих підземних джерел дуже корисна для здоров’я. Традиція лікування термальними водами виникла в Австрії, за часів Австро-Угорської імперії в місті Берегсас з’явилися басейни, наповненні цілющою живильною рідиною.

Як кажуть лікарі, така вода лікує більше  80 захворювань, зокрема: серцево-судинні хвороби, артрит, варикоз, остеохондроз та багато інших. Вона корисна після травм для зростання кісток та зцілює вражену шкіру.

Саме через це Берегівські термальні водойми настільки популярні.

Тож набагато  краще проводити свята не в переїданні та перепиванні, а доглядаючи за собою, відпочиваючи активно та з користю для організму.

zakarpatpost.net