Чому закарпатські чоловіки шукають не схильних до повноти жінок

zakarpatpost.net проаналізував рубрику «Клуб знайомств» газети «Закарпатські оголошення»  і ось які цікаві відкриття ми зробили

До «Клубу знайомств», що в газеті «Закарпатські оголошення» щотижня приходять сотні листів від закарпатців, які шукають другу половинку. За 18 років існування газета поєднала долі вже тисячі наших земляків.

Тож кого шукають мешканці нашого краю, які риси бажають бачити у партнерах і що навпаки їх відштовхує в інших, що вони розповідають про себе.

Цікаво, що чоловіки звертаються до «Клубу знайомств» газети «Закарпатські оголошення» набагато частіше, ніж жінки. Вік бажаючих знайти друга чи подругу, чоловіка чи  дружину надзвичайно різноманітний. Є між оголошеннями і від 18-річних дівчат, і від 24-річних хлопів, і від 60-річних жінок та 70-річних чоловіків. Як кажуть, вік закоханим не підвладний. У загальному найчастіше шукають пару чоловіки двох категорій: 40-річні (від 36 років) та 70-річні (від 65 років). Серед жінок тенденція трохи інша. Там найактивніше  починають шукати партнерів 30-річні та 60-річні.

За інформацією газети «Закарпатські оголошення», найчастіше причиною для знайомства закарпатці вказують створення сім’ї,  лише зрідка і то переважно серед літніх людей  їх цікавить дружба, спільні прогулянки, задушевні розмови. Найбільше прагнуть  відшукати партнера самотні краяни, які ще ніколи не мали родини,  на другому місці – розлучені, на третьому – вдови і вдівці.

Що ж хочуть бачити в обраниці закарпатці? Передусім – порядність, відданість, чесність, а також дуже багато хто ставить вимогу – не схильність до повноти. Загалом зовнішність жінки для чоловіків важлива, бо в деяких листах вказано й те, якого зросту повинна бути партнерка, що вона має бути охайною, симпатичною.

Також чоловіки приділяють увагу і характеру жінок, їх цікавлять здебільшого спокійні, врівноважені, ніжні, серйозні, а також не сварливі обраниці.

Проте, на відміну від жінок, здоров’я партнера для чоловіків ключового значення не має, бо цей критерій майже ні в кого не зазначений.

У більшості оголошень також вказано, що жінка повинна бути не схильною до повноти, вести активний спосіб життя, не боятися фізичної праці.