Чому закарпатці при знайомстві роблять акцент на своїй забезпеченості житлом

zakarpatpost.net проаналізував рубрику «Клуб знайомств» газети «Закарпатські оголошення»  і ось які цікаві відкриття ми зробили

До «Клубу знайомств», що в газеті «Закарпатські оголошення» щотижня приходять сотні листів від закарпатців, які шукають другу половинку. За 18 років існування газета поєднала долі вже тисячі наших земляків.

Тож кого шукають мешканці нашого краю, які риси бажають бачити у партнерах і що навпаки їх відштовхує в інших, що вони розповідають про себе.

zakarpatpost.net спробував проаналізувати, що розповідають про себе наші земляки.

Про себе закарпатці вказують небагато, найчастіше – вік, вагу та зріст, а також наявність житла. Справді, більшість чоловіків матеріально забезпечені і їм потрібна жінка, що згідна на переїзд.  Дехто прямо вказує, що змінювати місце проживання не збирається.

Крім того, частина чоловіків, описуючи себе, вказують, що вони серйозні, симпатичні, врівноважені, багато хто веде активний спосіб життя, має спортивну статуру і йому потрібна така ж супутниця. У багатьох листах представники сильної статі вказують, що несерйозних жінок просять їх не турбувати. Деякі наголошують, що для них важливо, аби жінка не вживала алкоголю і не палила, деякі – щоб любила дітей.

Серед бажаючих знайти пару найбільше розлучених, на другому місті – вдівці і на третьому ті, хто взагалі ще ніколи не мав родини.

Дуже часто закарпатці також пишуть про себе, що вони дуже самотні, що бажають змінити життя на краще, що прагнуть кохати і бути коханими, що мріють про щасливу родину.

Серед листів, що надходять до «Клубу знайомств» газети «Закарпатські оголошення»  є частина й від іноземців. Закарпатських дружин зазвичай шукають угорці, німці та росіяни, рідше – італійці та громадяни інших держав.

zakarpatpost.net