Шок! Собака, морду якого облили кислотою, знайшов господаря, який готовий зробити йому пластичну операцію

“Вона схожа на Волан-де-Морта, але має серце Гаррі Поттера”: любитель чотирилапих приймає собаку, якій кинули в морду  кислоту в Ірані і везе її до Канади для операції, що змінює життя

Цуценя, якому в Ірані облили кислотою мордочку, отримало нове життя в Канаді і можливість пройти операцію.

Коли йому було близько шести тижнів, Мугсі облили їдким миючим засобом, спаливши при цьому велику частину обличчя, в результаті чого тварина втрачала зір, більшу частину вуха і ніс.

Хоча її іранська сім’я любила її, та не могла дозволити собі лікування, якого чотирилапа потребувала, тому вирішила  її віддати.

Але в офісі ветеринара в Ірані у справу втрутився волонтер з «Перської служби порятунку чотирилапих». Дівчина запропонувала заплатити за видалення очей мальтійсько-японського шпіца, що викликало у собаки найбільше болю і виставила Мугсі на усиновлення.

Інформацію побачив на сайті  Сем Тейлор з Бернабі. ВІн заявив, що не може перестати думати про тварину з тієї миті, як про неї дізнався.

Тож собака з новим власником переїхав з Ірану до Канади і тепер живе з Семом.

Новий господар заявив: «Вона виглядає як Волан-де-Морт, але має серце Гаррі Поттера і його друзів. Тепер вона виглядає непривабливо, отримує в їжу сквош і коричневий рис і солодку картоплю. Але я її дуже люблю».

Невдовзі Мугсі проведуть вже третю операцію. Її метою буде відновити пошкодження кислотою, створити отвори ніздрі і використати кінчик вуха для того, щоб замінити розплавлену кістку і шкіру на верхній частині носа.

Собака буде тимчасово сліпий, оскільки вухо складено на його обличчі і прикріплено до носа.

Під час операції Мугсі встановлять стенти замість ніздрів і розгорнуть вухо. Обидві операції коштуватимуть новому господарю  до 7 000 доларів США (4 005 фунтів стерлінгів).

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.