Стали відомі зарплати депутатів та міністрів: волосся дибки, так і живемо

[Total: 0    Average: 0/5]

Зарплати депутатів за грудень шокували українців… Найбільшу зарплату за грудень отримав Павло Розенко.

Українцям показали зарплати працівників Кабінету Міністрів за грудень 2018 року. І українським пенсіонерам такі суми не снилися навіть за кілька років, пише znaj.ua.

Лідером серед всіх став віце-прем’єр Павло Розенко. Він у грудні непосильною працею на благо країни заробив 174,3 тисячі гривень. У цю неймовірну суму включено також премію і матеріальну допомогу.

Другим у рейтингу став перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку Степан Кубів, якому нарахували близько 134 тисяч гривень, при цьому понад 50% цієї суми є преміальні.

Глава МВС Арсен Аваков в грудні отримав 107,1 тисячі гривень. Топ-поліцейському нарахували, зокрема, премії за листопад і грудень.

Цікаво, що на задвірках рейтингу розташувалися Юрій Стець, який отримує тільки оклад та індексацію, а також керівник Кабміну Володимир Гройсман (37,5 тисяч гривень).

У грудні 2018 року більше всього нарахували зарплату заступник голови Мінфіну Юрію Джигирю – близько 244 тисяч гривень. У цю суму увійшли премія, грошова допомога та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем.

А ось зарплати Уляни Супрун і Черниша за грудень 2018 року залишилися загадкою, адже представники не відповіли на запит.

Нагадаємо, Гройсман нагородив міністрів рекордними преміями: грабували українців цілий рік, не гріх ще разок. Найбільшу зарплату за грудень отримав Павло Розенко.

zakarpatpost.net

Comments are closed.