Ольга Майгун стала матір’ю у 14-ий раз

У родильному відділенні перинатального центру 9-ої лікарні Дніпра поділились приємною новиною і розповіли газеті «ПОРАДИ» неймовірну історію родини Майгун. У стінах лікарні на світ з’явилася дівчинка із незвичайним іменем Вірсавія.

Мама немовляти – Ольга – не звичайна дніпрянка. Уже 8 років вона має звання «Жінка – героїня». Для Ольги і Руслана Майгун новонароджена Вірсавія стала 14-ою дитиною.

Подружжя побралося зовсім молодими, їм було 19 і 21 рік. Тож 7 синів і 6 дочок родини з радістю зустріли свою маленьку сестричку. У пологовому про сімю Майгун знають давно. Жінка народжувала там 8 разів.

Медики відзначають, що Ольга і Руслан дуже хороші і люблячі батьки. «Найстарша в родині – Євгенія, 26 років, уже створила свою сім’ю. Вона дизайнер-модельєр вечірніх суконь. Її прикладу послідувала і молодша Лія, котра теж шиє одяг. Троє підлітків-хлопців (Стьопа, Тіма і Сеня) – дизайнери взуття. Крім того, Тіма був найкращим у школі з різьби по дереву. Павло освоює професію повара-кондитера. Школярка Люба має унікальний голос і займається вокалом. Половина дітей із родини грають на музичних інструментах», – відзначили у пологовому.

zakarpatpost.net