На весіллі молода зачитала замість обітниці непристойне смс-листування нареченого з коханкою

Промовляння обітниць, безсумнівно, – найромантичніший момент будь-якого весілля.

Але хоча більшість пар у цей душевний момент зізнаються у коханні та клянуться оберігати один одного цілу вічність, одна молода скористалася ним, щоб вивести на чисту воду свого невірного нареченого на очах у друзів та рідних.

Після того як вона дізналася правду ввечері перед весіллям, Кейсі вирішила вжити відчайдушні заходи, щоб відплатити своєму зрадливому обранцю.

Наречена «сиділа у приголомшливому готельному номері вночі перед весіллям, коли почула дзижчання телефону в протилежному боці кімнати».

Вона була абсолютно збита з пантелику, коли побачила серію скриншотів, які надійшли з незнайомого номера з приписом: «Я би не вийшла заміж за нього. А ти?»

Не бажаючи вірити побаченому, Кейсі усвідомила, що на знімках було листування між її нареченим та іншою жінкою.

Це було не просто одне чи два повідомлення, а «безліч повідомлень включаючи численні селфі».

Що ще гірше, коханка виявилася повною протилежністю нареченої з «темним волоссям і оливковим кольором шкіри».

Кейсі «впала у відчай, не в змозі втримати гарячих сліз», а тим часом подружки втішали її, обіцяючи поквитатися зі зрадником різними жорстокими способами.

Хоч її найкращі друзі «наполегливо переконували Кейсі негайно подзвонити нареченому та розірвати заручини», нещасна дівчина вирішила не квапитися з прийняттям рішення і на ранок прокинулася з геніальним планом відплати.

Вона сказала своїм друзям, що збирається  зганьбити свого обранця перед усіма друзями та родиною.

Пройшовши по доріжці до алтаря зі «свинцевими ногами» в сукні своєї мрії, вона порівнялася з  нареченим, а коли настав час її обітниці, Кейсі розповіла все про любовні походеньки свого обранця, зачитавши повідомлення, якими він листувався зі своєю коханкою.

У смс він називав тіло своєї коханки неймовірним та заявляв, що Кейсі не вміє й половини з того, на що здатна коханка, стверджував, що не може перестати думати про те, щоб зайнятися з нею сексом, і що ніколи не мав такої статевої близькості раніше».

Зганьбленому зраднику не залишилось іншого вибору, окрім як мовчазно покинути місце проведення весілля у супроводі друзів, тоді як знову самотня наречена влаштувала запальну вечірку з гостями.

zakarpatpost.net