Туристів, які заблукали на Говерлі, знайшли. Деталі пошукової операції

За мінформацією УДСНС в Закарпатській області, учора, 26 лютого, о 20:50 в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшла інформація, що в районі гори Говерла Рахівського району під час проходження туристичного маршруту втратили орієнтир на місцевості та заблукали двоє туристів (чоловік та жінка). Про це рятувальників повідомили поліцейські до яких за номером 102 і звернулись туристи.

Далі рятувальники у телефонному режимі дізнались в потерпілих про орієнтовні координати їхнього місця знаходження. Також вони розповіли, що сильний вітер здув у них палатку і вони викопали заглиблення в снігу й чекають на допомогу.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було створено дві групи: одна із фахівців гірського пошуково-рятувального відділення м. Рахів, а інша із ГПРВ с. Лазещина у складі 11 чоловік та двох одиниць спецтехніки.

Близько 10:00 однією з пошуково-рятувальних груп було знайдено туристів. Наразі рятувальники ДСНС надають долікарську допомогу постраждалим, адже ті отримали переохолодження.

Далі надзвичайники супроводять туристів до найближчого рятувального будиночка, аби там відігріти їх гарячим чаєм і у подальшому доправлять їх до найближчого населеного пункту.

zakarpatpost.net