Чому закарпатські жінки при розлучення в основному шантажують чоловіків дітьми

[Total: 0    Average: 0/5]

Невже закарпатські чоловіки і справді такі непутні? Чи просто в певний момент щось ламається і вони починають робити наперекір дружинам? А може, їх змінюють постійні докори жінок, порівняння з кумом, братом, сусідом? Цікаво, що жінки нерідко шантажують при розлученні колишніх благовірних дітьми, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

На аліменти подають майже сто відсотків тих, хто розлучається. Але чи варто вимагати гроші силою? Так, на утримання дитини кошти необхідні, але якщо чоловік не може чи не хоче їх платити для чого вдаватись до «вистав», які нерідко мають місце на Закарпатті?

Цікаво, що під час одного з розлучень у Хустському районі, коли злісний неплатник аліментів постав на суді перед вибором – сплатити заборгованість, чи вирушити на громадські роботи, чоловік вибрав 240 годин громадських робіт.

Найгірше, що в таких випадках страждають ні в чому не винні діти. Якою ж у них буде думка про найрідніших людей, коли наслухаються від матері, що батько – справжній монстр, або під час побачення з батьком, що мати або повія, або босорканя.

Найчастіше під час розгляду аліментних справ жінки просять підвищити розмір аліментів, бо зараз держава внесла зміни в законодавство. Чоловіки ж, як можуть, відгрібаються – кажуть, що не мають роботи, що мають на утриманні дітей від інших шлюбів, деякі взагалі переховуються в Чехії, для чого нерідко навіть змінюють прізвища.

Цікаву справу в цьому році розглянули в Мукачівському суді. Там дружина просила в чоловіка тисячу гривень аліментів на утримання сина. А він сам добровільно запропонував 1500 на дитину та ще 500 – їй.

Що ж, бувають і такі чоловіки.

Більше читайте у свіжому номері гезети «Неділя Закарпатські новини».

У продажу із 1 березня.

zakarpatpost.net

Comments are closed.