Закарпатський шкуродер по-звірячому мордував тварин: змушував їсти трупів

[Total: 0    Average: 0/5]
На Закарпатті іноземець знущався над собаками п’ять днів

На Закарпатті чоловік по-звірячому знущався над беззахисними собаками. Повідомляється, що від рук шкуродера постраждали чотири собаки. Дві з них загинули, пише znaj.ua.

Відомо, що хазяїном собак був іноземець. Саме він і кинув їх напризволяще. Виявляється, що п’ять днів тварини були надані самі собі. Сусіди викликали волонтерів для того, аби ті врятували друзів наших менших. За інформацією, тільки двоє собак вижили – мама і її донька.

Коли приїхали волонтери, то вони були шоковані тим, що відбувається. Мама з донькою доїдали трупи своїх померлих родичів. Тоді було прийнято рішення негайно забрати тварин. Дівчинку відправили на перетримку. Сім’я, в яку вона потрапила, виходжує її. А маму забрали до притулку, де також надають спеціалізовану допомогу і годують її.

Зараз маламути одужують. До речі, вони ніжні та ласкаві. Також повідомляється, що мама була вагітна, коли її привезли в притулок. Але, на жаль, цуценята народилися мертвими.

Волонтери зазначають, що ні за що не повернуть собак колишньому власнику. Більше того, вони зроблять все можливе для того, щоб його покарали.

Відомо, в Україні діє закон, який передбачає під собою не тільки штраф за знущання над тваринами, але ще й позбавлення волі до двох років.

Звичайно, в першу чергу, вилучають тварин у власника. Потім йде процес розглядів, показання свідків, експертизи і так далі. Зрештою, суд повинен обрати покарання для шкуродера – це штраф або позбавлення волі поки невідомо.

zakarpatpost.net

Comments are closed.