Чому в Хустському та Тячівському районах найбільше домашньої тиранії

[Total: 0    Average: 0/5]

Приблизно відсотків 7-10 із усіх розлучень на Закарпатті відбувається через насильство в родинах. Це – не основний відсоток, але все ж досить великий.

Найчастіше б’ють дружин чоловіки, але іноді буває і навпаки. У такому випадку справа з цивільної переноситься в категорію кримінальних і за такими фактами відкриваються окремі провадження. Цікаво, що після побиття розлучається всього 6 відсотків жінок.

Їм або подобаються побої, або вони настільки непристосовані до життя і настільки залежать від чоловіка, що тримаються за нього, як потопаючий за соломинку.

Найбільше домашньої тиранії  фіксується в Хустському та Тячівському районах. Можливо, символічно, але саме в цих районах чоловіки найчастіше їздять на заробітки, а дружини ніде не працюють і чекають копійку від своїх благовірних.

Тож можна припустити, що саме цей фактор для них є стримуючим при вирішенні подальшого життя після отримання серйозних побоїв.

Зазвичай скандали з застосуванням рукоприкладства відбуваються після застіль, коли чоловік п’яний (70% випадків) або коли п’яні обоє (25%), і лише незначна кількість сварок з кулаками (5%) між закарпатцями відбувається на тверезу голову.

Більше читайте у свіжому номері гезети «Неділя Закарпатські новини».

У продажу із 1 березня.

zakarpatpost.net

Comments are closed.