Стало відомо, хто вона, захисниця Порошенка на Красному Полі. ВІДЕО 18+

[Total: 0    Average: 0/5]

Голос Карпат вирішив розібратись, чому в соцмережах другий день не вщухають суперечки навколо візиту президента Петра Порошенка і яке відношення до ситуації має скандал з “Машею Нодь”.

Вчора, 16 березня 2019 року, Закарпаття з офіційним візитом відвідав президент України разом із першою леді. В програмі перебування Порошенка в області була зустріч із громадянами в Ужгороді та вшанування річниці Карпатської України на Красному полі неподалік Хуста.

Саме тут, під час спілкування Порошенка з громадянами, літній чоловік із натовпу вигукнув в бік президента слова “Петро Олексійович, дякуємо за бідність!”. Натомість жінка, котру в мережі упізнали як Машу Нодь, накинулась на пенсіонера з лайкою і намагалася присоромити чоловіка перед президентом.

Відзначимо, що після публікації відео в мережі бурхливо відреагували на таку реакцію жінки, різко засудивши її випад на адресу пенсіонера.

Варто додати, що наразі профіль жінки в соцмережі Фейсбук вже заблоковано або видалено.

Також користувачі мережі упізнали й чоловіка, котрий “дякував” президенту за бідність – ним виявився Петро Ковчар:

Відзначимо, що кілька років тому жінка потрапила в ще одну скандальну ситуацію, про що йдеться у відео з каналу ~WEREWOLVES~ в Ютубі:

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.