Погода у Закарпатті на сьогодні, 17 березня. Народні передбачення, повір’я

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті буде прохолодна хмарна погода.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +6 удень – +16 градусів.

Протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Уночі можливий дрібний дощ. Вранці він стихне, та більше цього дня опади не розпочнуться. .

У Хусті – +4 уночі і  +14 удень. З ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Дрібний дощ розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.

У Воловці – +1 уночі і  +9 удень. У Воловці сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Уночі піде дрібний дощ зі снігом, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається.

У Сваляві – +2 уночі і +11 удень. У Сваляві сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Дрібний дощ розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +4, денна – +14.

У Тячеві на нас чекає похмура погода, яка проясниться тільки ввечері. Вночі та вранці очікується дрібний дощ.

У Перечині – нічна температура становитиме – +6, денна – +16.

У Перечині хмарна погода буде триматися до самого вечора. Уночі піде дрібний дощ, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається.

У Великому Березному – вночі – +4, удень – +14.

У Великому Березному протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Уночі йтиме дрібний дощ. Вранці розпогодиться, та більше цього дня опадів не передбачається.

У Берегові та Виноградові – вночі – +6, удень – +17. До вечора хмари, що панували в небі весь день, заберуться геть. Дрібний дощ розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.

У Міжгір’ї – уночі  0, вдень – +6. Протягом усього дня у Міжгір’ї буде триматися хмарна погода. Вночі очікується дрібний дощ зі снігом, якому вранці на зміну прийде дрібний дощ. У другій половині дня опадів не передбачається.

У Рахові – уночі  -1, вдень – +6. Протягом усього дня у Рахові утримається хмарна погода. Вночі йшов дощ, який продовжується вранці. Після обіду очікується дощ зі снігом. Увечері опади припиняться.

У цей день вшановується пам’ять протоієрея Петра Турчанинова. У минулі часи помітили, яка середина березня – таке і літо. У селян була традиція обходити навхрест поле, тим самим вказували, що сонцю ніколи відпочивати, потрібно і вологу вести, сніжицею поле поїти. З цього дня для городників розпочинається підготовка картоплі на посадку.

Народні прикмети на 17 березня

 1. Якщо граки прилетіли – через 3 тижні сніг розтане, і настане справжня весна
 2. Граки прилетіли раніше 17 березня – рік буде неврожайним
 3. Якщо людина народилася 17 березня, то він буде дуже працьовитим
 4. Якщо граки 17 березня всілися на старі гнізда – чекай весни найближчим часом
 5. Якщо в цей день старша в сім’ї жінка начисто вимете будинок (приділяючи пильну увагу зоні біля печі), то мару, за прикметами, разом зі сміттям викине. Проте варто пам’ятати, що як тільки перелітні птахи знову відправляться в теплі краї, вона може повернутися в житло
 6. Грач 17 березня сидить на чорній купині – повінь буде
 7. Якщо в цей день нове взуття взути, то шия хворіти не буде
 8. Сонячна і ясна погода – у лісі буде багато ягід
 9. Яка погода на Герасима, такий і буде наступна зима
 10. Перелітні птахи 17 березня з насиджених місць зриваються – буде повінь. Також можна очікувати сильних вітрів, дощів та іншу біду
 11. Той, хто першим побачив грача в цей день, буде, за прикметами, багатим і щасливим
 12. У цей день не потрібно проводити будь-які операції, відвідувати стоматолога
 13. Не потрібно вчиняти 17 березня великі покупки – швидше за все, вони будуть марними
 14. Можна вирушати в подорожі і завершувати всі справи

zakarpatpost.net

Comments are closed.