Закарпатець хотів сексу з дружиною, а вона його за це зарізала

[Total: 0    Average: 0/5]

Мешканку Хустщини чоловік страшенно ревнував і п’яним змушував до близькості

Мати трьох неповнолітніх дітей, уродженка села Олександрівка  ніде не працювала, проблем із законом раніше не мала. Але були в неї проблеми з власним благовірним, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Того дня, приблизно о 13 годині, жінка була п’яною. У неї виник конфлікт із чоловіком, який також був нетверезим. Сварка почалася через те, що він приревнував дружину до іншого. Також закарпатцеві хотілося сексу, а жінка чомусь була проти. Тож, за її словами, він почав її силою схиляти до інтиму. Оскільки вона чинила опір, він почав її бити.

«Я, захищаючись, помилково, вважала, що його дії створюють реальну загрозу для мого життя та здоров’я, перевищуючи межу необхідної оборони, передбачаючи можливість настання смерті чоловіка, схопила в руки кухонний ніж і завдала йому один удар в область грудної клітки, спричинивши цим тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення лівої половини грудної клітки», – розповіла вона на суді.

Поранення, на жаль, виявилося фатальним. У чоловіка було пошкоджено ліву легеню, що призвело до масивної внутрішньої кровотечі та шоку, які згідно висновку судово-медичної експертизи і стали причиною смерті.

Свою провину жінка визнала повністю, у всьому розкаялась і просила суд врахувати сімейні обставини, що спонукали її до вчинення злочину, а також те, що вона має на утриманні трьох неповнолітніх дітей. Тож суд призначив закарпатці лояльне покарання у вигляді у вигляді одного року іспитового строку.

Іван ДУХНОВИЧ, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.