АНОНС. Одна на чотирьох: як наші земляки заощаджують у Чехії на жіночих любощах

Іди від мене геть, монстре!

Наші заробітчани в Чехії, залишившись без родини, часто користуються послугами повій. Проституція там легалізована з 2010 року і приносить у бюджет мільйонні прибутки. Тому спокуса підстерігає заробітчан на кожному кроці, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Тим більше, залишившись без родини на тривалий час, чоловікам хочеться любощів. А дівчата за викликом готові за гроші не лише поніжити наших чоловіків.

Цю історію газеті «Неділя Закарпатські новини» розповів закарпатець Дмитро. Нещодавно він працював у Чехії разом з іншими українцями.

«Ми жили в гуртожитку. Житло надавав завод. У сусідній кімнаті жили четверо одеситів. Вони кучкувалися між собою і поводились не так, як закарпатці. Тож кожен товаришував практично зі своїми земляками, – наголосив чоловік. – Наші сусіди були доволі скупими, але дуже любили жінок. Не своїх, звісно дружин, а прекрасну стать загалом. Коли після роботи ми йшли кудись на пиво, вони жадібно задивлялися на повій, але замовити якусь довго не наважувалися, бо шкодували гроші».

Тут варто зазначити, що ціни на послуги дівчат у Празі дуже різні, як і їхня якість. Найдобірніші елітні повії з Чехії ввирушають в пошуках заробітку на захід, намагаючись влаштуватися на роботу в хороші престижні будинки розпусти на кордоні з Німеччиною. Дівчата з вулиці можуть віддатися вам за 20 євро (це мінімум) на годину, але можуть і за 100 євро. Дівчата з борделів і нічних клубів, кабаре обійдуться дорожче. Тут цінник буде вже від 60 до 200 євро за годину. Одностатева любов, яку знайти в Празі так само просто, як і звичайну, обійдеться приблизно в стільки ж.

Тож наші заробітчани часом замовляли собі дівчат і могли собі дозволити на це витратити по 30-40 євро. На наші гроші це 900-1200 гривень, навіть дешевше, ніж на Закарпатті. А от хлопці з Одеської області скупилися.

Що ж відбувалося далі? Чому хлопці вирішили зняти на чотирьох одну повію? Чому вона почала жити з ними? Чим закінчилася ця історія?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 15 березня.

zakarpatpost.net