Більше 130 кілограмів героїну! Від закарпатця вилучено наркотиків на 10 мільйонів доларів

За погодження процесуального прокурора прокуратури Закарпатської області слідчими УСБУ в Закарпатській області повідомлено про підозру мешканцю с.Біла Церква, Рахівського району у організації незаконного придбання, зберігання та перевезення особливо небезпечного наркотичного засобу  в особливо великих розмірах з метою збуту (ч.3 ст. 307 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Так, 30 березня 2019 року, за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області співробітниками управління СБ України в Закарпатській області, виявлено близько 130 кг наркотичної речовини  розфасованої у брикети у приватному помешканні 47-річного підозрюваного.

За результатами проведеного експрес-тесту встановлено, що ця речовина містить у своєму складі особливо небезпечний наркотик – героїн. Загальна вага вилучених брикетів з наркотиком складає понад 130 кг.

За попередньою інформацією, вартість такої кількості  наркотичної речовини на чорному ринку становить близько 10 млн дол.

Обшуки проводились у рамках зареєстрованого кримінального провадження, по факту незаконного переміщення через державний кордон України двома громадянами Нідерландів близько 84 кг героїну.

Закарпатця затримано у порядку ст.208 КПК України до обрання йому судом міри запобіжного заходу. Прокуратура клопотатиме про взяття підозрюваного під варту.

Триває подальше досудове розслідування, яке, за процесуального керівництва прокуратури  Закарпатської області, здійснюють слідчі УСБУ в Закарпатській області.

zakarpatpost.net