Екс-закарпатцю Вадиму Мосійчуку вручили обвинувальний акт в аеропорту

[Total: 0    Average: 0/5]

Як повідомляє прес-служба Держрезерву, обвинувальний акт Мосійчуку вручили після його прильоту з відпустки прямо в аеропорту «Бориспіль».
Представники прокуратури Києва вручили голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку обвинувальний акт у справі про переміщення зерна у 2017 році з ДО “Хлібна база №85”, що під Харковом, на ДП “Златодар” (м. Золотоноша Черкаської обл).

Про це повідомляє видання Українська правда.

“Відразу по прильоту мене та всю мою сім’ю затримала Держприкордонслужба. Обшукали не тільки мої речі, а й всієї сім’ї, перевірили всі документи. Потім на “сцені” з’явився представник прокуратури разом з представником ДФС та двома понятими, які виявились безробітними громадянами. Порушивши усі можливі норми, вручили обвинувальний акт у справі переміщення зерна з харківської бази 85 на підприємство Златодар”, – заявив Мосійчук.

За його словами, акт вручено без офіційного виклику до прокуратури, що порушує діючі норми, хоча попередньо його адвокат погодив з прокуратурою м. Києва, що Мосійчук з’явиться в прокуратуру у понеділок 1 квітня.

Він додав, що вже приїхавши додому, виявив у себе на дверях прикріплений скотчем виклик у прокуратуру.

“Сьогоднішнє вручення обвинувального акту ніяк, окрім цирк-шоу, назвати не можу. Такий номер є черговим доказом того, що справа заангажована, а ставлення прокурора Києва до справи та особисто до мене упереджене”, – вважає Мосійчук.

Нагадаємо:
4 жовтня 2018 року представники прокуратури міста Києва вручили підозру керівнику Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку.

Генпрокурор Юрій Луценко тоді заявив, що Мосійчук “в 2017 році вирішив перемістити зерно з Харківської в Черкаську область нібито у зв’язку з небезпекою втрати через близькість АТО”. За даними Луценка, збитки від такого наказу Мосійчука перевищили 6 млн гривень.

Нагадаємо читачам zakarpatpost.net що Вадим Мосійчук народився у місті Тячів. У 2015 році був призначений на посаду Голови Державного агентства резерву України.

До цього вісім років працював Генеральним директором Компаній з управління активами шведської групи SEB та Райффайзен, забезпечивши їх стабільний та успішний розвиток.

Свою професійну кар’єру він розпочав комерційним директором приватного сільгосппідприємства. З 2003 до 2004 рр. працював головним спеціалістом департаменту макропрогнозування Міністерства економіки і європейської інтеграції.

Має дві вищі освіти. Закінчив Севастопольський інститут ядерної енергії та промисловості (раніше Севастопольський військово-морський інститут) спеціальність інженер-електрик та Європейський університет, спеціальність – економіка та фінанси.

Одружений та виховує двох синів.

zakarpatpost.net

Comments are closed.