Як часто потрібно підстригати кінчики волосся

[Total: 0    Average: 0/5]

Це може здаватися парадоксальним, але секрет сильного, здорового і навіть довгого волосся криється в його постійному підстриганні. Але наскільки часто це необхідно робити? Відповіді різняться: від «кожні чотири тижні» до «кількох разів на рік». А істина, як це часто буває, десь посередині.

Найоптимальніший варіант для стрижки кінчиків волосся – це кожні 6-8 тижнів. Причина проста, але маловідома: підстригаючи ваше волосся, ви перешкоджаєте тому, щоб його кутикули ділилися, сіклися. Чим довше ви не остигаєте кінчики, тим вище по волосяному стрижню піднімається розтин, пише intermarium.news

Волосся потоншується, стає крихким і, врешті-решт, ламається. Саме таким чином ви втрачаєте густоту своєї шевелюри. Як тільки кінчик волосини почав сіктися, зупинити цей процес неможливо. Вихід один: стригтися частіше, щоб уникнути цього неприємного ефекту.

Але не у всіх волосся однакове. Тонке і жорстке – страждає від посічення сильніше. В рівній мірі стосується це фарбованих локонів і волоссю, що часто піддається сушці феном і укладанні термічними засобами. В цьому випадку обрізання кінчиків має проводитися на більш регулярній основі в порівнянні з волоссям, що не потрапляє під вищезазначені критерії.

Період в 6-8 тиждень – це середній безпечний термін, але ваше волосся може подавати вам сигнали, що стрижка необхідна раніше. Візьміть за правило постійно стежити за своїм волоссям, і якщо ви почали помічати перші ознаки посічених кінчиків або що ваше волосся стало сухіше, ніж зазвичай, візит до перукаря краще не відкладати.

І ще одна підказка: хороша стрижка повинна прослужити вам 8 тижнів. Тому, якщо ви відчуваєте, що форма втрачається дуже швидко, це може означати, що нова процедура підрівнювання кінчиків потрібна якомога швидше.

zakarpatpost.net

Comments are closed.