АНОНС. Як закарпатські газетолюби Нора, Нео і Зак ділять між собою «Неділю»

14 лютого, на день закоханих, у домашньої улюблениці журналістки газети «Неділя Закарпатські новини» з’явилися на світ чотири песика німецької вівчарки. На жаль, один з них невдовзі помер, але інші троє милих пухнастиків ростуть, кожен день навчаються чомусь  новому та бавляться між собою, пише газета «Неділя Закарпатські новини»

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Ще коли вони були сліпими, малюки чомусь любили йти спати на газету «Неділя Закарпатські новини», хоча їхнє велике «ліжечко» було застеленим спеціальною м’якою та приємною на дотик  матерією. Напевно, газета їм подобалася з народження, адже діяла на них заспокійливо. Звичайно, усе  це звучить дивно, але в нас є підтвердження – близько п’яти десятків фотографій.

Справа в тому, що газету хазяйка розстеляла  їм спочатку лише у якості експерименту, але згодом побачила, що малятам вона дуже до вподоби, тож почала регулярно приносити у собачий будиночок «Неділю». І результат, на подив, був завжди одним і тим же. Цуценята повзли на запах паперу, простягалися  і засинали.

Потім, коли вони почали пити не лише материнське молоко, але й їсти сухі корми, ґаздиня навчила їх визбирувати їжу саме з газети. І тепер, коли ця трійця бачить «Неділю», простелену посеред їхньої кімнати, одразу сідає біля неї і чекає, коли їм перепаде щось смачненьке. До речі, вони вже розуміють команди: «Сидіти», «Фу», «Чекати» та інші.

Аби малюки не сумували, господарі подбали, аби вони мали, із чим розважатися. Тож  бавляться вони не лише спеціальними собачими іграшками, але й із великим задоволенням носять у зубах газету. Звісно, такі забави нерідко закінчуються тим, що папір вони розривають, бо не можуть поділити «Неділю» між собою. Спостерігати за такими поєдинками завжди дуже весело і цікаво.

Найбільшою із усіх газетяркою є Нора. «Неділю» вона відстоює із особливим азартом, як свою особисту власність і за неї готова навіть вкусити свого найбільшого братика Зака, який у справі перетягування газети є її найбільшим конкурентом і не меншим газетярем. Із «Неділею» в зубах ці двоє можуть почубитись, а потім кожен іде гризти свій, законно відкушений шматок.

А хто з цуценят буде собакою-листоношею? Кого назвали біженцем? Чому?

А як стати щасливим господарем одного з унікальних «недільних» цуценят, можна дізнатися, зателефонувавши за номером: (068) 08-26-952.

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 5 квітня.

zakarpatpost.net