Прощавай, Гено? А, може, до наступного побачення?

У нього тут не було ні кумів, ні сватів, ні шовгорів, ні інших родичів, тож міг діяти більш неупереджено і об’єктивно

Газета «Неділя Закарпатські новини»  проаналізувала роботу Москаля на Закарпатті. Згадаємо деякім моменти.

Геннадій Москаль працював на Закарпатті не лише ці 4 роки. Раніше він очолював обласну поліцію і його другому пришестю більшість у краї зраділи.

Тоді люди вірили, що він прийде і наведе порядок, покарає всіх винних, вибудує нову паралель влади і зробить багато для процвітання області.

Частково зберегти симпатії людей Геннадію Москалю вдалося досі. Дійсно він має дуже гострий язик, вміє влучно і цікаво висловлюватись, а це – допомагає підтриманню позитивного іміджу. Крім того, він залишився впливовим політиком у розрізі всієї держави, його часто кликали виступати на центральні телеканали, він виступав експертом із питань, пов’язаних із Донбасом, оскільки свого часу працював і на Луганщині.

А ще Москаль уміє гарно матюкатися. Нецензурна лексика закарпатцям таки подобається, адже його не раз цитували у соцмережах. Завдяки конфлікту із Супрун рейтинг, що вже падав у екс-очільника ОДА, знову стрімко зріс.

Також Москаля любили і поважали угорці. Він навіть намагався щось говорити по-їхньому. Хоча це виходило дуже смішно, але викликало повагу. Белькотів він щось і на закарпатській говірці. Тож розростанню міжнаціонального конфлікту у області він таки запобіг. Хоча Росія через агентів намагалася розхитати ситуацію, підбурюючи спочатку русинів, а далі «взявшись» до угорців Згадаймо підпал офісу КМКС в Ужгороді, побиті автівки у Берегові і багато іншого. З чийого «благословення» це робилося, стало відомо вже незабаром і нині точно знаємо, що до справи доклалася рука Кремля.

Загалом Геннадій Геннадійович можливо зберіг би ще більш позитивний імідж у області і його відставку оплакувало б куди більше закарпатців, якби не його дружба з лісниками. На жаль, лісових злочинів у нашому краї дуже багато. Місцеві про них знають. Одні з вирубками борються. Інші їх прикривають. Результату, як бачимо, ніякого… ліси винищуються, а лісовозами дороги розбиваються.

До речі, про дороги.

У Закарпатті було багато протестів саме через їхній поганий стан, через  фірми, що виграли тендери на ремонт. Тут рейтинг Москаля також впав. Хоча, якщо чесно, стільки доріг як за останні роки не ремонтувалося ніколи. Інше питання, що роботи проводилися часто неякісно і цієї весни ми добре бачили суцільне бездоріжжя на відрізку між Мукачевом і Хустом.

Закидали Москалю і те, що він перешкоджає об’єднанню громад. І це – правда. Він дійсно гальмував процеси децентралізації і наразі Закарпаття має найменше ОТГ в Україні, хоча ті, що є, без його підпису також не утворилися б і вони показують хороші результати роботи.

Загалом більшість закарпатців переконані, що Москаль сам по собі – непогана людина, але в нього нікудишня команда.

Більш детально читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

У продажу – з 26 квітня.

zakarpatpost.net