АНОНС. Монах сказав закарпатці: «Невістка любить вашого сина і в неї під серцем дитя!»

Деколи матері намагаються нав’язати дітям власні думки і псують їм життя. Особливо це погано, коли мова йде про вибір партнера. У такому разі можна зіпсувати людині долю. І не раз траплялися випадки, коли син чи донька слухали матір а потім відчували себе нещасними, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Марія Пилип з Ужгорода сама виховувала сина. З чоловіком розлучилася, коли Андрієві було два роки. Він знайшов іншу, а жінка більше ніколи не вийшла заміж. Головним у житті для неї був син. Вона вважала, що все, що робить – тільки заради нього. Працювала на двох роботах, аби ні в чому не відмовляти дитині, собі мало що купувала, аби тільки син їв найсмачніше, одягався в найкраще.

Деколи вона нагадувала йому про це навіть маленьким. А коли хлопець виріс, закінчив університет, знайшов гідну роботу і вирішив одружитись, змиритися з його вибором жінка не могла.

Андрію було 25 років, а його обраниці – 35. Крім того, Лідія мала дитину від попереднього шлюбу. Марія підстерігала її на вулиці. Влаштовувала скандали, ходила до жінки на роботу в банк, при клієнтах обзивала шльондрою, погрожувала сину, що коли він обере Лідію, взагалі зречеться його.

Та її шантаж не допомагав. Пара твердо вирішила бути разом.

Знайомі відмовляли жінку від такої агресивної поведінки щодо синової обраниці, казали, що Ліда – хороша людина, просто в неї склалося життя так  само, як і в Марії, але вона нікого не слухала.

А одного разу Андрій зібрав речі і пішов, сказавши матері, що житиме у коханої, якщо ж мати не захоче після цього спілкуватися з ним – то це її право. Хлопець стверджував, що як би там не було, він все одно любитиме матір і не триматиме на неї образи.

У Марії після цього стався серцевий напад і вона потрапила до лікарні. Усі не лише в палаті, але й у всьому медичному закладі знали її версію подій і співчували, бо, за словами жінки, вона виховала монстра, який ненавидить найріднішу людину і вирішив зв’язати життя з якоюсь непутньою старою гулящою жінкою, яка хитро використовує хлопця задля того, аби забезпечити власного сина.

Були й такі, хто намагався переконати ужгородку в тому, що, можливо, вона помиляється, адже у світі існує ще таке поняття, як любов, є не лише вигода. Та з такими більше вона навіть спілкуватися не хотіла.

Врешті-решт хтось порадив жінці поїхати на Тячівщину до одного монаха, який не лише допомагає людям під час хвороб, але й рятує їх молитвами під час складних життєвих обставин.

Що сталося після зустрічі з монахом? Чому жінка йому не повірила? Чим закінчилася ця історія?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 19 квітня.

zakarpatpost.net