Гороскоп на травень. Любов, здоров’я, гроші

У травні 2019 роки нам належить випробувати на собі вплив планет. Протягом місяця планети не раз поставлять перед складним вибором. Щоб не помилитися, слід слухати внутрішній голос. Зробити його звук голосніше допоможуть медитації та інші духовні практики.

В першу декаду травня не варто втручатися в чужі справи, слід утриматися від критичних зауважень і повчань і більше часу приділяти собі, облаштуванню свого життя. Спокуса заглянути в замкову щілину, щоб дізнатися, «а як там у інших», буде особливо великою на самому початку місяця. Боріться з ним: інформація, яку ви так прагнете отримати, може зіпсувати настрій.

Дружні зв’язки, які зав’яжуться 11-20 травня, будуть неміцними і нетривалими, про що попереджають зірки. Але це не означає, що потрібно уникати знайомств. Завдяки їм ви зумієте поглянути на світ іншими очима і навіть переглянете деякі принципи. Це час – «фаза відновлення», коли відбувається переоцінка цінностей, і життя від цього змінюється кардинальним чином.

При правильному настрої 22-30 числа вам вдасться втілити в життя найсміливіші і сміливі плани. Залиште страхи і сумніви, активно дійте і не втрачайте оптимізму ні за яких обставин.

ОВЕН

Настає час великих змін – ви готові? Цей місяць – це чудовий час для всього, що пов’язано з навчанням, подорожами в інші країни, взаємодією з іноземцями. Деякі Овни задумаються про еміграцію, переїзд пройде успішно. Разом з цим у вас очікуються фінансові витрати. Про деякі з них ви навіть не чекали. Крім того, ймовірні нові знайомства. Вони захоплять вас із головою, адже попереду дуже багато цікавого і незвіданого.

ТЕЛЕЦЬ

Оточіть себе однодумцями! Положення планет з 8 травня до початку червня створить чудові умови для зростання доходів, завдяки співпраці з потрібними людьми. У цей період дуже важливо бути відкритими знайомствам – ті, з ким зведе доля, стануть помічниками в задуманих вами справах. Можливі з деким із нових партнерів і короткочасні романи. У щось серйозне вони не переростуть, але можуть залишити по собі дуже теплі і приємні спогади.

БЛИЗНЮКИ

Будьте готові не тільки отримувати, але й давати! З 8 травня до 2 червня триватиме період, сприятливий для знайомств, співпраці, активної участі в суспільному житті, залагодження юридичних розбіжностей і шлюбу. Початок всьому покладе травень! Також у цьому місяці можливі ділові поїздки кудись далеко. Утім вони будуть успішними не лише в фінансовому плані, але й ви можете знайти нових впливових покровителів, які допомагатимуть у перспективі.

РАК

Шукайте себе і не бійтеся пробувати нове! Травень – дуже важливий для вас місяць. На перший план вийдуть теми самовизначення і самопізнання. Найближчі місяці присвятіть тому, щоб знайти гідне застосування своїм талантам і умінням. Ймовірна кардинальна зміна діяльності або поява незвичайного хобі. Пристрасті особливо не вируватимуть, але зате труднощів із партнером також не буде. Життя проходитиме спокійно і розмірено.

ЛЕВ

Увага: відкривається друге дихання! З 8 травня по червень 2019 року – це час великого творчого прориву, любові і задоволень. Багатьох Львів чекає поповнення в родині. Фінансові питання будете вирішувати у цей час легко, партнери самі шукатимуть вас і пропонуватимуть вигідні контракти. Плануйте відпочинок на літо.

ДІВА

Зробіть свій будинок більш затишним! У травні починається дуже важливий для вас період: з 8 числа до червня  – це час великих змін, і торкнуться вони житлових і сімейних питань. Не виключено, що ви приймете рішення переїхати, продати або придбати нерухомість, займетеся будівництвом власного будинку.

ТЕРЕЗИ

Ловіть попутний вітер! У травні ваші мрії і бажання, нарешті, почнуть набувати реальних контурів. У цьому місяці ви зумієте зробити дуже багато: вас чекають як професійні, так і особисті успіхи. Але головне, ви зумієте застосувати отримані раніше знання так, щоб доходи ваші виросли в рази.

СКОРПІОН

Нарешті! До вас йдуть великі гроші! З 8 травня аж до червня перед вами почнуть відкриватися чудові можливості збільшити доходи. Джерела надходжень будуть різними. Вивчіть особливості інвестування, якщо до сих пір з цим не стикалися. У особистих стосунках вам також таланитиме. Можливі дуже палкі пристрасті, флірти, нові знайомства. .

СТРІЛЕЦЬ

Радісні зміни вже на порозі! Травень для вас – один з найважливіших місяців року: 8 числа і до червня 2019 року – період звільнення від обтяжуючих душу ситуацій і проблем і початку повноцінної самореалізації. Від вас буде потрібною сміливість і ініціатива – і життя зміниться кардинально!

КОЗЕРІГ

Уменшіть  запал – і в розмовах, і в витратах. З 8 травня і до кінця місяця ваша соціальна активність дещо стихне, ви віддасте перевагу більше часу проводити на самоті. Втім, це не означає, що ви зовсім самоусунулася від справ. Ви будете командувати і керувати, але вже таємно, залишаючись в тіні.

ВОДОЛІЙ

Прийшов час вийти з тіні! Відмінний період настає у вашому житті, дорогі Водолії. З 8 травня до початку червня 2019 року ваша роль в суспільстві стане більш помітною. Ви будете приймати рішення і впливати на події, від яких залежать долі багатьох. Зросте роль друзів і приятелів у вашому житті: можете розраховувати на їх допомогу і підтримку.

РИБИ

Приготуйтеся до злету! У травні ви зробите значне просування по кар’єрних сходах. Змінитися може і ваш соціальний статус. Самотні Риби можуть зв’язати себе узами Гіменея. Зараз настав час, коки ви можете відправитися у подорожі, зірки обіцяють поїздки вдалими та багатими на яскраві емоції.

zakarpatpost.net