Непунктуальність врятувала чоловіку життя

Запізнившись на посадку в аеропорту, Антоніс Мавропулус спостерігав за тим, як останні пасажири  сідають на літак Ethiopian Airlines з Аддіс-Абеби в Найробі.

Через шість хвилин після зльоту літак Boeing 737 розбився приблизно в 40 милях на південний схід від столиці Ефіопії.

Мавропулус офіційно був єдиним пасажиром, який пропустив рейс. Через запізнення йому довелося поміняти квиток на пізніший рейс до Найробі.

Антоніс розповідає: “Коли я приїхав, посадка була закрита, і я спостерігав за останніми пасажирами в тунелі, що йдуть до літака. Я благав, щоб мене пропустили, але принциповий персонал аеропорту цього не дозволив”.

Розгніваний він був заброньував собі місце на пізніший рейс і відправився до зали очікування. Але коли спробував потрапити на борт іншого літака, його знову не пустили.

“Мій наполегливий протест не допоміг і мене відвели до начальника аеропорту “, – каже чоловік.

“Начальник люб’язно порекомендував мені перестати протестувати і подякувати Богу за те, що я – єдиний пасажир, який не потрапив на рейс ET 302. І тому вони не можуть відпустити мене, поки не дізнаються, хто я… Я відчував, як земля втікає в мене з-під ніг.

Я пошукав в Інтернеті інформацію по рейсу, на який я запізнився, і побачив шокуючі новини, що розповідали про трагедію. Я вирішив одразу попередити рідних та друзів, що мене не було на розбитому літаку.

Я вдячний долі, що залишився живий».

На борту Боїнга перебувало 157 людей з 35 країн серед яких було 22 співробітника Організації Об’єднаних Націй . Ніхто не вижив.

zakarpatpost.net