Куркума – цілюща пряність, яка вбиває ракові клітини

Багато продуктів, які ми вживаємо щодня, приносять ту чи іншу користь. І навіть прянощі здатні надавати сприятливий вплив на наше здоров’я.

Однією зі східних прянощів, яка має лікувальні властивості, є куркума. Вперше на неї звернули увагу майже 2,5 тисячі років тому і до цього дня вона користується великою популярністю, особливо серед жителів Індії. Вона багата вітамінами В, С, Е, К, РР. Крім того в ній міститься магній, марганець, залізо, калій, кальцій, селен, цинк і багато іншого. Тож не дивно, що куркуму використовують при лікуванні багатьох хвороб, інформує Ukr.Media.

Чим же корисна ця пряність?

Боротьба з раком

Одна з головних переваг куркуми — здатність знищувати ракові клітини та заморожувати їх зростання. Це можливо завдяки куркуміну — активній речовині, яка не дозволяє з’являтися новим кровоносним судинам в ракових клітинах, а також синтезувати білок. Таким способом їй вдається знищувати ракові клітини.

Активація імунної системи

Куркума сприяє початку активної роботи імунної системи, що дозволяє захищати організм від зовнішніх загроз.

Лікування цукрового діабету

Прянощі корисні та при цьому виді хвороб, оскільки куркума допомагає знизити швидкість втрати організмом інсуліну. При лікуванні діабету необхідно обов’язково включити у свій раціон куркуму, оскільки вона допомагає спеціальним препаратам бути більш ефективними.

Очищення кишечника

Куркума сприяє очищенню кишечника, завдяки чому можна буде забути про такі проблеми шлунково-кишкового тракту, як запори, діарея, підвищене газоутворення, нудота і блювота, біль у шлунку, втрата апетиту.

Куркума, як природний антибіотик

Вона допомагає зберігати корисні бактерії, при цьому знищуючи небезпечні. Крім того вона робить більш активною симбіотичну мікрофлору.

zakarpatpost.net