Ужгород, Хуст, Краків, Нідерланди: названо популярні маршрути для відпочинку у травні. ВІДЕО

В сюжеті ТСН ми дізналися основні маршрути громадян країни, а також приблизну вартість із перельотами і проживанням (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

Поїхати на відпочинок можна в Грузію, де готують найсмачніші шашлики. Квитки в цю країну обійдуться в 2 тис. гривень, проживання – 600 грн. Можна відпочити на 25 тисяч гривень за чотири дні.

У Кракові можна відпочити цілою родиною стільки ж часу за 25 тисяч гривень. У цю вартість входить житло, переліт, оренда машини і витрати. Оренда житла на ці дні обійдеться в 4800 на сім’ю, квитки в 7 тис.

У Нідерландах, у маленькому місті Гарлем, що розташоване біля Амстердама можна зняти житло за 10 тис. на три дні. Квитки коштуватимуть 13 тисяч. А екскурсія в парк тюльпанів – 540 гривень.

Травневі свята

Якщо не виїжджати за межі країни на свята, можна помітно заощадити. Наприклад, красивими видами можна насолодитися в Закарпатті. Поїздка в Ужгород із центральної України обійдеться в 600 гривень за квитки, 200 грн за житло (на добу).

Можна сходити в замок Паланок у Мукачеві, подивитися на долину нарцисів в урочищі Кіреші поблизу міста Хуст та існує ще безліч місць. Пересування Закарпаттям обійдуться в 60-150 гривень залежно від місця призначення.

Ну а найдешевше святкування невеликої відпустки – город, на який багато українців зібралися поїхати.

zakarpatpost.net