Цій нареченій 86 років, але вона підкорила весь Інтернет своїм чудовим вбранням

Весь інтернет простір обговорює «найбільшу стильну жінку похилу наречену».

Міллі Тейлор-Моррісон вийшла заміж у 86 років, довівши, що любові всі віки покірні. Нещодавно вона і 85-річний Гарольд Моррісон стали подружжям, причому наречена підкорила всіх гостей церемонії своїм весільним вбранням, який, до того ж, придумала сама, інформує Ukr.Media надзвичайні події.

Фотографію Міллі, яка вийшла заміж вдруге, опублікувала на Facebook її внучка. Вона розповіла, що свій весільний образ Міллі придумала сама від і до. У молодості вона працювала моделлю, тому вона досить близька до світу моди.

Завдяки своїй кар’єрі жінка володіє прекрасним смаком і здатністю вибирати дизайнерські рішення.

Дивимося її приголомшливий наряд.

Виглядати так у 86 років, це приголомшливо.

Букет ідеально вписується в її образ.

Подружки нареченої.

41 рік Міллі прожила зі своїм першим чоловіком. Нажаль, він рано помер. І вона зважилася на друге заміжжя лише через 24 роки після його смерті. Її другий чоловік – старий приятель, який був поряд все її життя.

Вони одружилися у місті Верона, штат Нью-Джерсі, США.

Внучка Мілл Хадижа виклала фото бабусі в Facebook. Пост виявився настільки популярним, що набрав 100 тисяч лайків.

Вона схожа на королеву.

У коментарях до знімка Хадіджа написала наступне: «Моїй бабусі зовсім недавно виповнилося 86, а її новому чоловікові виповниться 86 років у грудні. Бабуля була одружена з дідусем 41 рік, а потім його не стало. Вся наша родина просто щаслива, що вона знову знайшла любов майже через 25 років!»

Перший танець молодят.

Щаслива сімейна пара.

zakarpatpost.net