АНОНС. Закарпатка вбила сусіда, завдавши йому 56 ударів палицею, бо він хотів її зґвалтувати

Жінка переконувала, що хотіла лише звільнитись від нападника

Кажуть, що незваний гість гірше татарина. Але іноді і для самого гостя візити до знайомих без запрошення закінчуються дуже плачевно, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

Справжньою трагедією обернувся нічний похід до сусідів для жителя Середнього Водяного, що на Рахівщині. Хильнувши зайвого, він навідався на подвір’я 30-річного односельця.

«П’яний почав ображати хазяїна та його дружину. Господар оселі спробував вгамувати нетверезого гостя, а про сам випадок повідомив на 102. Однак доки прибули правоохоронці, біди накоїла господиня. Не витримавши образ сусіда, розлючена 20-річна селянка вхопила дерев’яну палицю й стала гамселити нею свого кривдника. Від отриманих побоїв потерпілий помер у лікарні», – повідомили після тієї страшної події у поліції.

Більш детально про все, що відбувалося, йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень:

«Відразу після опівночі, перебуваючи на території власного дворогосподарства, в ході словесної суперечки, що виникла на ґрунті неприязних відносин із сусідом, діючи умисно, з метою заподіяння йому тілесних ушкоджень, жінка завдала не менше 8 ударів дерев’яною палкою товщина якої становила 2,5 – 3,5 см та довжиною 1,5 м по голові, внаслідок чого потерпілий впав на землю. Продовжуючи свої злочинні дії, спрямовані на заподіяння тілесних ушкоджень, вона умисно та цілеспрямовано нанесла ще не менше 56 ударів дерев’яною палкою по різних частинах тіла потерпілого».

Смерть чоловіка настала внаслідок забою головного мозку. На його тілі також було виявлено масу синців та саден. У його крові знайдено сліди алкоголю, що підтверджує, що закарпатець був напідпитку.

Свою провину Марія визнала і на суді пояснила, що Івана (імені дійових осіб замінено) побила з метою самозахисту.

Що розповіла жінка на свій захист? Який вирок отримала?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 10 травня.

zakarpatpost.net