Вдавляться за копійку: найжадібніші знаки Зодіаку

Люди поділяються на кілька категорій щодо грошей. Одні люблять їх витрачати без залишку, інші — бережуть їх, збирають і використовують розумно, у третіх ощадливість часто переходить у явну жадібність.

OBOZREVATEL пропонує список найжадібніших знаків Зодіаку.

Козеріг

Ольга Бузова

Народилася: 20 січня 1986 року

Козероги є одними з найжадібніших знаків Зодіаку. Але їх скупість не поширюється на самих себе. Представники цього знака можуть купити шикарні і дорогі речі, якщо вони дійсно потрібні і підкреслять їхню гідність. Але якщо близькі попросять у них грошей або запропонують здійснити незаплановану покупку, то вони, швидше за все, відмовлять.

Водолій

Народилася: 11 лютого 1969 року

Представники цього знака справжні скупердяї, які навіть на свої особисті потреби насилу виділяють значні суми і завжди з небажанням відкривають гаманець. Статус ― єдине, у що вони готові вкладатися. Але перед кожною серйозною покупкою Водолії витратять дні та години, вишукуючи знижки і порівнюючи кращі пропозиції.

Скорпіон

Народилася: 22 листопада 1984 року

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, можуть бути скупими до сліз і щедрими до такого ж стану. І це все залежить зовсім не від матеріального становища Скорпіонів, а від їхнього настрою. При цьому неможливо вирахувати, коли їхній настрій буде з розряду “сьогодні я куплю тобі все ― небо, зірки і моря”, а коли “нічого у мене не проси”.

zakarpatpost.net

Comments are closed.