12-річний Владислав найбільше на світі мріє бути здоровим. Мама благає про допомогу! ВІДЕО

За менш ніж два місяці 12-ти річний Владислав вже здав кілька десятків аналізів та пройшов багато діагностичних досліджень. А все почалося наприкінці січня, розповідає мама хлопця. Владислав збирався до школи і раптом йому стало погано. Хлопця знудило та піднялась температура.

Про це йдеться у сюжеті М-студіо.

Пані Інга відразу відвезла сина до сімейного лікаря. Згодом, у хлопця виявили в легенях воду. Лікарі викачали 500 грам рідини, згодом ще 300.

Після ретельного обстеження лікарі діагностували рідкісне імунне системне захворювання з’єднувальних тканин. Владислав тримається, як може. Сподівається, хвороба відступить. Та він колись стане відормим футболістом, адже про це мріє змалечку. Та зараз тренування довелось відкласти.. За словами пані Інги, зараз на Україні є тільки 26 таких лікарів, котрі спеціалізуються саме на цій хворобі, а як діагностика так і консультації та й саме лікування коштує дуже дорого. Тож, усіх небайдужих жінка благає про допомогу. Жінка розповідає, вже довелось поспілкуватись і з аферистами, які нібито хотіли перерахувати кошти на картку. Вони просили ввести пароль на банкоматі, та жінка вчасно зрозуміла, що тут щось не так. Однокласники її старшого сина вже відмовились від випускного, а кошти вирішили віддати їй на лікування.

Незабаром у Виноградові готові влаштувати благодійний бал.

Ну а всіх, хто може допомогти, жінка просить кошти відправляти на картку.

Картка ПриватБанка 5168 7554 3834 3994 (отримувач Вадим Гриценко). Номер телефону мами Інги Іванівни +380992373534.

zakarpatpost.net