В Ужгороді дозрівають плоди кохання, дуже корисні для чоловіків

[Total: 0    Average: 0/5]

Серед багатьох рослин в Ужгороді в Ботанічному саду можна побачити гранат.

На ньому на одних гілках ще червоніє цвіт, а на інших уже зріють плоди.

Сам гранат, за словами працівників, мініатюрний.

Росте фрукт на гранатовому дереві, яке може досягати трьох метрів заввишки.

Гранат вперше почали вирощувати в Азії, проте зараз він росте й поблизу Середземного моря (зокрема на Канарських островах), а також у Південній Америці, Австралії та Південній Африці.

Загалом гранат – дуже давнє дерево, описане навіть у Біблії.

Відомо, що гранат був популярним і у єгиптян, які застосовували його для приготування вина. Гранатові дерева вирощували й у Висячих садах у Вавилоні, а Гіпократ свого часу радив лікувати плодами гранатового дерева хворих на лихоманку.

У фінікійців він був атрибутом бога Сонця, символом життя. У Персії — символом вищої влади. У Греції — атрибутом Гери, богині обітниць та шлюбу. І, звісно ж, атрибутом Деметри — богині сил вічного відродження та плодючості. Існувала грецька легенда про те, що перше дерево граната посадила богиня Афродіта, і золотий гранат на острові Кіпр став символом кохання та уз.

Утім гранат не лише гарний, але й дуже корисний, вчені стверджують, що він полегшує перебіг онкологічних захворювань та є чудовим доповненням до традиційних лікувальних засобів.

Чоловікам для профілактики раку простати рекомендовано випивати одну склянку гранатового соку щодня.

Також зерна граната сприяють очищенню крові, підвищенню гемоглобіну, засвоєнню заліза, що знаходиться в інших продуктах.

 

Comments are closed.