Чому на Закарпатті серед дітей багато аутизму. Думка лікаря

[Total: 0    Average: 0/5]

Зараз серед дітей поширені різні психічні захворювання, у тому числі такі, довкола яких нині виникає чимало суперечок, зокрема щодо їхньої класифікації.

Серед них гіперактивність та аутизм. У чому ж причина?

Про це ми вирішили поговорити з лікарем, який професійно знається як на питаннях психоневрологічного характеру, так і на алкоголізмі. Отже, сьогоднішнім гостем редакції  газети «Неділя Закарпатські новини» є психотерапевт Василь Сливка.

– Я працюю психіатром із 1979 року. І за цей час було всяке. Але відзначу, що на початку моєї роботи на обліку було дуже мало дітей. За останні 10-15 років кількість зросла суттєво. Маємо дуже багато випадків аутизму. На це сильно вплинули соціальні фактори. Батьки їдуть на заробітки, залишаючи синів і дочок на дідусів та бабусь. Або вдома заклопотані роботою і на дітей часу не вистачає, сім’ї розпадаються… Батьки змушені заробляти, щоб вижити. Дитині ж потрібне родинне тепло, увага та ласка. Тому й починаються розлади психіки. Завжди кажу, що школа учить, а сім’я повинна виховувати. Також останнім часом дуже багато маємо гіперактивних дітей. Плюс їх зомбують телевізор та Інтернет, де вони бачать насилля, такі ігри, як «Синій кит», та багато іншого не надто позитивного.

zakarpatpost.net

Comments are closed.